Ev & Ofis & Oda Kokusu

Markalar

Fiyat Aralığı

Fırsatlar

Yeni
100,00 TL 65,00 TL Ücretsiz Kargo
Yeni
100,00 TL 65,00 TL Ücretsiz Kargo
Yeni
100,00 TL 65,00 TL Ücretsiz Kargo
Yeni
100,00 TL 65,00 TL Ücretsiz Kargo
Yeni
100,00 TL 65,00 TL Ücretsiz Kargo
195,00 TL 165,00 TL Ücretsiz Kargo
150,00 TL 120,00 TL Ücretsiz Kargo
70,00 TL 65,00 TL Ücretsiz Kargo
100,00 TL 85,00 TL Ücretsiz Kargo
125,00 TL 110,00 TL Ücretsiz Kargo
125,00 TL 110,00 TL Ücretsiz Kargo
125,00 TL 110,00 TL Ücretsiz Kargo

Carpex Ev, Ofis, Oda Kokusu

Carpex Ev, Ofis, Oda Kokusu

Yaşam alanlarımızın her zaman temiz ve hijyenik olmasını isteriz. Aynı zamanda her zaman içimizi ferahlatacak kokular yaşam alanlarımızda tercih ediliyor. Evlerinizin ve ofislerinizin kısaca tüm kapalı alanların her zaman güzel kokması için oda kokusu ürünlerimizi tercih edebilirsiniz. Bu bölümde uzun ömürlü ve her türlü zevke hitap eden kokular satışa sunuluyor. Tüm kokuları kategorimizden emen satın alabilirsiniz.

Farklı çiçek ve meyve kokularında ferah kokulara kadar her türlü kokuyu ürünlerimiz arasında bulabilirsiniz. Bahar ve yaz aylarının ferahlığını yaşam alanlarınıza getiren ve her zaman içeride ortamın ferah olmasını sağlayan çubuklu oda kokusu gibi ürünler burada sizlere uygun fiyatlara satılıyor.

Ev Kokusu Çeşitleri

Yaşam alanlarında her zaman ferah bir ortam isteyenler için her zaman farklı zevklere hitap eden kokular bulunuyor. Özellikle evlerinizde sizlere keyifli anlar geçirecek ve her zaman evlerinizin güzel kokmasını sağlayacak ev kokusu çeşitleri burada sizleri bekliyor. Onlarca ürün arasından hemen bir tane oda kokusu satın alabilirsiniz.

En çok tercih edilen ev kokusu çeşitlerini ister salonlarınızda ister yatak odanızda isterseniz de misafir odası ya da banyolarınızda kullanabilirsiniz. Kendine has özellikleri ve ortamı her zaman güzelleştiren bahar kokularıyla yaşam alanlarınızı sizler de  yenileyebilirsiniz. Evinizi temizledikten sonra  uzun süre etkisini devam ettirecek bir koku kullanabilirsiniz. Üstelik sizin için aynı gün kargoya veriyoruz.

Ofis Kokusu Çeşitleri

 Bu bölümde satışa sunulan kokular tüm yaşam alanları için kullanılabilir. Evlerimizin yanında çalışma ortamlarımızın da her zaman temiz, hijyenik ve güzel kokulu olmasını isteriz. Bunun için ofis kokusu çalışma alanlarınıza başka bir hava katacak.  Yaşam enerjinizi en üste çıkaracak olan ofis kokularıyla çalışma performansınız da beklemediğiniz şekilde artabilir.

Ofislerinizin her zaman güzel kokması ve misafirlerinizin her zaman kurumsal yapınızı desteklemesi için ofis kokusu ve ev kokusu çeşitlerini buradan satın alabilirsiniz. Ofislerinizde daha estetik görünüm için masalarınızda çubuklu oda kokusu çeşitlerini de tercih edebilirsiniz. Tüm oda ve ofis kokuları en uygun fiyatlarla burada sizleri bekliyor.

 


Carpex Online
Carpex Online ile iletişime geçtiğiniz için teşekkürler