Sabun Kartuş

Markalar

Fiyat Aralığı

Fırsatlar

Carpex Sabun Kartuş

Carpex Sabun Kartuş

Banyo ve lavabolarda sabunlar en çok ihtiyaç duyulan hijyen ürünleri oluyor. Tabii pandemi dönemi içinde teması ortadan kaldırmak için tüm dekorasyon teknolojileri kullanılıyor.  Hem kullananlar hem de tuvalet temizliği sürecinde görev alanlar için teması ortadan kaldıracak ürünler bulabilirsiniz. Sabun makineleri tuvaleti kullananların temasını ortadan kaldırıyor. Bu makinelerde sabun değişimi sırasında teması ortadan kaldırmak adına kartuş köpük sabun kullanabilirsiniz.

Sabun kartuş sayesinde sabun bittiğinde değiştirirken hiç temas etmiyorsunuz. Sadece tamamen sıfır olan kartuşu eskisini çıkartarak yerine koyuyorsunuz. Böylece bu alanda her zaman estetik bir bölüm yakalayabiliyorsunuz.  Sabun makineleri için kullanabileceğiniz kartuş sabunları buradan hemen ihtiyacınız kadar satın alabilirsiniz.

Sabun Kartuş Çeşitleri

Sabun kartuş çeşitleri iki farklı şekilde satışa sunuluyor. Öncelikle manuel sabun kartuşlar ürünlerimiz arasında bulunuyor. Bu ürünler manuel olan sabun cihazlarında kullanılıyor. Paket içinde 1000 ml toplam olacak şekilde 12 adet sabun kartuşu yollanıyor. Bu ürünler sadece manuel olarak kullanıma uygun oluyor.

Fotoselli sabun makineleri için de otomatik köpük sabun kartuşu kullanıyorsunuz.  E vitamini özelliği olduğu için kullanımda elde çatlama ve kuruma görülmez. Aynı zamanda özel formülü sayesinde cildin nemlenmesini sağlar. Antibakteriyel özelliği sayesinde ellerde bakteri oluşumuna engel olur ve güzel kokusu sayesinde her zaman ellerinizin güzel kokmasını sağlar. Özel kartuş sistemi sayesinde sıvı sabunda olduğu gibi dökme işlemine gerek yoktur.

Köpük Sabun Kartuş Fiyatları

Köpük sabunlar son yıllarda hem hijyen sağlaması hem de daha ekonomik olması açısından sıvı sabuna göre tercih ediliyor. Köpük sabunlarda teması ortadan kaldırması adına sabun kartuş kullanılıyor.  Köpük sabun kartuş fiyatları manuel ve otomatik olmasına göre değişiklik gösteriyor. Aynı zamanda bir paket içinde 12 tane ürün bulunuyor.

Sıvı sabuna göre köpük sabun çok daha ekonomik ve hijyeniktir. Aynı zamanda ortak kullanım alanlarında teması ortadan kaldırır. Sizin için her zaman en kaliteli ürünleri satışa sunuyoruz. Hem hijyenik hem sağlıklı hem de güzel kokulu köpük sabun kartuşu aynı gün kargo seçeneğiyle web sitemizden hemen satın alabilirsiniz.


Carpex Online
Carpex Online ile iletişime geçtiğiniz için teşekkürler