90,00 TL 80,00 TL Ücretsiz Kargo
60,00 TL 55,00 TL Ücretsiz Kargo
60,00 TL 50,00 TL Ücretsiz Kargo
Ürün Tükendi

Pasta Cila

Pasta Cila

Araçlarınızın daha parlak olmasını istiyorsanız pasta cila uygulaması tercih edebilirsiniz. Özellikle aracınızda ufak tefek çizikler varsa çok kolay bir uygulama ile aracınızı henüz bayiden yeni çıkmış gibi canlı ve parlak hale getirebilirsiniz. Pasta cila uygulamaları için illaki bir yerden destek almanız gerekmiyor. Çok daha uygun fiyatlara kendiniz de bu işlemi yapabilirsiniz.

Araba pasta cila işlemleri için tek yapmanız gereken burada sizin için satışa sunulan ürünleri satın almaktır.  Bu ürünler aracınızı daha parlak gösterir ve özel formülleri sayesinde kalıcı bir parlaklık uygulaması sağlar. Aynı zamanda aracınızı dış etmenlere karşı koruyacak özel formülleriyle de dikkat çekiyorlar. Kaliteli ürünlerimiz sayesinde basit bir uygulama ile aracınızı tanımayacak hale gelebilirsiniz.

Pasta Cila Seti

Pasta cila uygulamalarını sizler de malzeme satın alarak kolaylıkla yapabilirsiniz. Bir pasta ve cila uygulamasında gerekli tüm malzemeleri bu bölümde bulabilirsiniz. Pasta cila seti olarak satışa sunduğumuz ürünler ile birlikte artık araçlarınızın yepyeni bir görünüme kavuşmasını sağlayabilirsiniz. Sette sizin için her ürüne yer veriyoruz.

Pasta cila setlerinde sıvı cila, pasta cila süngeri,  çizik giderici,  hızlı oto cila gibi ürünler bulunuyor.  Oto pasta cila için satın alacağınız ürünleri kendi aracınız için satın alacaksanız daha küçük gramajlarda ürünleri tercih edebilirsiniz. Bunun dışında işletmeniz için satın alacaksanız 5 litreye kadar çıkan sıvı cila ürünleri koleksiyonumuzda yer alıyor. Üstelik ücretsiz kargo seçeneğiyle birçok pasta cila malzemesini sizlere yolluyoruz.

Pasta Cila Fiyatları

Pasta cila uygulamaları genellikle yüksek maliyeti nedeniyle aksatılan bir uygulama oluyor. Ancak herkes aracının parlak ve yepyeni görünmesini ister. Bu yüzden de pasta cila uygulamalarını kendiniz de yapabilirsiniz. Bunun için satışa sunduğumuz pasta cila setlerini almanız yeterli olur.

Pasta cila fiyatları ürünün markasına, türüne ve özelliklerine göre değişiyor. Sizin için tüm ihtiyaçlarınızı karşılayacak oto pasta cila malzemelerini satışa sunuyoruz. Aynı zamanda sıvı cilalarda da ürünün gramajı da önemlidir. Sizin için her bütçeye uygun, en kaliteli markalara ait pasta cila setlerini uygun fiyatlarla satışa sunuyoruz.


Carpex Online
Carpex Online ile iletişime geçtiğiniz için teşekkürler