Oto Şampuan Çeşitleri ve Fiyatları

Oto Şampuan Çeşitleri ve Fiyatları

Aracınızın her zaman iç ve dış olarak kozmetik açıdan temiz olmasını istiyorsanız düzenli olarak yıkamanız gerekiyor. Aracınızı kendiniz tam donanımlı olarak yıkamak istiyorsanız her malzemeyi özel olarak seçmelisiniz. Özellikle aracınızı köpürtürken kaliteli ve parlaklık sağlayacak malzemelere ihtiyacınız var. Bunun için oto şampuan ürünlerimizi her zaman kullanabilirsiniz.

Bu ürünler kullanıldığı alanda sizlere derinlemesine bir temizlik ve çok üst düzey parlaklık sağlamaktadır. Cila özelliği aracınızın üzerinde özel bir koruyucu tabaka oluşturur.  Zaman içinde aracınız matlaşmaya başlar. Ancak oto şampuanı ile birlikte zaman içinde rengi yeniden canlanır. Aynı zamanda aracınızdaki kir ve pisliklerde kolayca temizlenir. Aynı zamanda tuz ve fosfat içermediği için leke bırakmaz.

Oto Şampuan Ürünleri

Aracınızı sürekli olarak yıkıyorsanız ve aracınızı düzenli olarak yıkıyorsanız oto köpük şampuan ürünlerini tercih edebilirsiniz. Araç yıkama noktalarında kullanılan köpükler yerine aracınızı koruyacak ve ona daha parlak bir görünüm kazandıracak ürün arıyorsanız buradaki ürünlerimizi tercih edebilirsiniz. Aynı zamanda bu ürünler daha önce yapılan cilaların da korunmasını sağlıyor.

Aracınızda özel bir parlaklık arıyorsanız cilalı oto şampuanı tercih edebilirsiniz. Aracınızın yüzeyinde bulunan kirli suyu boşalttıktan sonra bir kapak şampuan koyabilir ve boş bir kovaya koyarak üzerine su doldurarak uygulayabilirsiniz.  Bu ürünler her zaman aracınızın daha parlak ve canlı görünmesini sağlar. Aracınızı en son duruladıktan sonra yumuşak bir bezle ile yüzeyini kurutmanız daha iyi olacaktır.

Oto Şampuan Fiyatları

Oto şampuan ürünleri özellikle araçlarını yıkamaktan hoşlanan kişisel kullanıcılar ve oto yıkama işletmesinde kaliteli malzemeler kullanmak isteyenler için çok verimli ürünlerdir. Her türlü oto bakım ürünü içinde oto köpük şampuan çeşitleri de en çok ilgi gören ürünlerimiz arasında yer alıyor.

Oto şampuan fiyatları ürünün türüne ve gramajına göre değişiyor. Cilalı oto şampuan ürünlerinin fiyatları daha farklı oluyor. Bunun yanında ticari kullanımlar için 5 litre cilalı ve normal oto şampuanı satın alabiliyorsunuz. Aracınızın her zaman temiz ve parlak kalmasını istiyorsanız her yıkamada kullanabileceğiniz otomobil şampuanlarını web sitemizden hemen satın alabilirsiniz.

 


Carpex Online
Carpex Online ile iletişime geçtiğiniz için teşekkürler