BLOG

Araç Bakım Setleri ve Fiyatları

  •  26.10.2016
  •  Carpex

Aracınızın mekanik bakımları dışında kozmetik bakımlarına ne kadar önem veriyorsunuz? Kozmetik bakım işlemlerinden yüksek fiyatlı uygulamalar sebebiyle uzak mı duruyorsunuz?  Bu bakımları gerekli malzemeleri alarak kendiniz de yapabilirsiniz. Web sitemiz üzerinden araç bakım setleri satın aldığınız anda bakım işlemlerini sizler de kendi başınıza zorlanmadan yapabilirsiniz. Üstelik tüm bakım malzemeleri sizlere çok daha uygun fiyatlara gelecektir.

Detay

Çubuklu Oda Kokusu Nasıl Kullanılır?

  •  24.10.2016
  •  Carpex

Çubuklu oda kokusu yaşam alanlarınızda gün boyu güzel koku sağlar ve aynı zamanda dekoratif bir üründür.  Bu kokuların doğru etkiyi göstermesi için doğru kullanmanız gerekiyor. Öncelikle bambu çubuklar kokuyu içine hapseder ve ortamda koku akışı sağlar. Bambu çubukların etkisini göstermesi için çubukların bir ucunu kullanarak kokuyu karıştırın. Çubukları kokuya direkt koyarsanız kokunun ortama yayılması gecikir.

Detay

Lastik Tamir Spreyi Lastiğe Zarar Verir mi?

  •  24.10.2016
  •  Carpex

Araçlarla yolda giderken her türlü arıza ve olumsuzluk başınıza gelebilir. Özellikle araçların en sık karşılaştığı durumlardan biri de lastik patlaması oluyor. Bu tarz durumlarda uzun süre beklememek ve çok uğraşmamak için lastik tamir spreyi çok tercih ediliyor. Ancak lastik tamir spreyi lastiğe zarar verir mi sorusu her zaman merak ediliyor.

Detay

ÇEŞİTLİ


Carpex Online
Carpex Online ile iletişime geçtiğiniz için teşekkürler