< < Önceki Sayfaya Dön

Enzimatik 1 LT ve Çok Amaçlı Kötü Koku Giderici 500 ML Set (430040418)

İndirim Oranı : %25 İndirim
Fiyat : ₺1.032,00(KDV Dahil)
İndirimli : ₺774,00(KDV Dahil)

Carpex Kötü Koku Giderici Enzimatik Konsantre 1 Litre

Kötü kokuları kaynağında yok eder! Kötü kokulara sebep olan organik atıkların, yağların hızla giderilmesini ve arıtılmasını sağlayan, doğadan seçilmiş akıllı mikroorganizmalardan ve enzimlerden oluşan özel bir formüldür.

Carpex Çok Amaçlı Kötü Koku Giderici 500 ML

İstenmeyen kokuları kontrol etmek amacıyla en son teknikleri kullanarak kapsamlı bir araştırma geliştirme sonucu geliştirilmiştir.

 

Enzimatik Kötü Koku Giderici Konsantre 1 LT. Ürün Özellikleri

Toksit olmayan, doğada çözünebilir. Uygulanan alanı kısa sürede ferahlatan güçlü kokusuyla, konsantre formülü ve yoğun aktif maddeleri ile birlikte içeriğindeki enzim ve milyonlarca bakteriler ile kötü kokuları kaynağında yok eder.

Enzimatik Kötü Koku Giderici Konsantre 1 LT. Önemli Notlar

Tuvaletlerdeki giderlerin tıkanmasını engeller. Gider borularındaki yağ, kir birikimini engeller ve çözer. Tuvalet koku giderici etkisiyle tuvaletlerdeki kötü koku oluşumunu durdurur.

Nerelerde Kullanırım?

Tuvalet alanlarındaki yer giderleri. Tuvalet ve pisuvarlar, sifon rezervuarları ve lavabo gibi kötü koku oluşan alanlarda kullanabilirsiniz.

Neden Kullanmalıyım?

Tuvaletlerdeki istenmeyen kokuların geneli gider hatlarından gelmektedir. Bu gider hatlarında biriken atık malzemeler zamanla kötü kokuya neden olmaktadır. Ürünümüzün içeriğindeki bakteriler düşük oksijende yüksek organik giderimi yaparak kötü kokulara ve tıkanmalara sebep olan birikimleri giderir. Bu ürün, bu gider hatlarına belli periyotlarla uygulanarak kötü kokuları önler ve durdurur.

Lavabo kokuları nasıl gider?

Ya da tuvalet kokularını nasıl gideririm? Sorularının cevabı bir üründür.

Nasıl Kullanırım? Uygulama miktarları giderin ve tesisatın durumuna göre değişmektedir. Pisuvarlarda oluşan biyofilm ve koku koku giderimi için aylık 250 - 300 ml. (2,5 - 3 çay bardağı) yeterlidir. Yer giderleri ve kanalizasyona açılan diğer giderler için her gidere yaklaşık 100 ml. (1 çay bardağı) haftada 3 gün uygulama yapmak sorunları çözecektir. Birbiriyle bağlı olan giderler birleştirilerek her gidere uygulama yapmak yerine bir gruba tek noktadan uygulama yapmak mümkündür.

Carpex Çok Amaçlı Kötü Koku Giderici 500 ML.  Ürün Özellikleri

Çok amaçlı kötü koku giderici 500 ML, özel formülü sayesinde kokuyu direkt olarak yok etmek yerine, kokunun kaynağına nüfuz ederek kokunun tamamen ortadan kalkmasını sağlar. Bu ürün, hava temizleyicileri veya diğer kokuları maskelemeye yönelik ürünlerden farklı olarak, kötü kokunun kaynağını bulup tamamen yok etmektedir. Odourpro+ teknolojisi ile kötü kokuları giderir ve uzun süreli ferahlık sağlar.

Carpex Çok Amaçlı Kötü Koku Giderici 500 ML.  Önemli Notlar

Mutfak, sigara, evcil hayvan, banyo, lavabo ve tüm giderler için. Vücut kaynaklı (Ter,gaz,ağız kokusu,kusma,bebek bezi vb.) Pişirme/Yemek kaynaklı (Kızarmış ve yanmış yiyecekler,duman,gras veya yağ,balık,soğan ve sarımsak) Evcil Hayvan kaynaklı (Evcil hayvan kokuları veya kedi kumu kokuları) Çevresel Kaynaklı (Kirlilik,duman,sigara,küf,çöp/atık,tuvalet,gider) Carpex Hakkında Carpex %100 Türk sermayeli uluslar arası kalitede oto bakım ve temizlik ürünleri, oto, ofis ve oda kokuları, koku makineleri ve hijyen ürünleri üreten Türkiye’nin öncü ve güvenilir markasıdır.

Net %25 İndirim!
indirim
Materyal
Plastik
Renk
Beyaz
Gramaj
1000 ML
Kategori
Genel
  • HIZLI TESLİMAT
  • GÜVENLİ ALIŞVERİŞ
  • ORİJİNAL ÜRÜN
PAYLAŞ
PAYLAŞ
Tüm Taksit Seçenekleri
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR