< < Önceki Sayfaya Dön

Carpex Kötü Koku Giderici Set (431030010)

İndirim Oranı : %25 İndirim
Fiyat : ₺1.724,00(KDV Dahil)
İndirimli : ₺1.293,00(KDV Dahil)

Kötü Koku Giderici Enzimatik Konsantre 1 LT

Toksit olmayan, doğada çözünebilir. Uygulanan alanı kısa sürede ferahlatan güçlü kokusuyla, konsantre formülü ve yoğun aktif maddeleri ile birlikte içeriğindeki enzim ve milyonlarca bakteriler ile kötü kokuları kaynağında yok eder. 

Evcil Hayvan Koku Ve Leke Giderici 500 ML

Evcil hayvan koku giderici, kedi ya da köpeklerinizin tuvalet kazaları ya da işaretlemeleri sonucunda oluşan kötü kokuları kaynağında yok ederek, yeni kaza ve işaretlemelerin önüne geçilmesine yardımcı olur. Özel enzimlerin kullanıldığı ve tamamen sağlığa zararsız içeriklerden oluşan evcil hayvan koku giderici, evcil dostlarınız da dahil ailenizin hiçbir üyesine zarar vermez. Tuvalet eğitimi esnasında hatalı davranışların önüne geçilmesi için köpek koku giderici kullanılarak, idrar ya da dışkının temas ettiği yüzey kokudan arındırılmalıdır. Evcil hayvan koku giderici, kokunun üzerini örtmek yerine tamamen parçalayıp yok ederek evcil dostunuzun aynı alanı tuvalet olarak kullanmasının önüne geçmenize yardımcı olur.  Evcil hayvan koku giderici aynı zamanda, kusma ya da kanama sonucu oluşan kokuların tamamen ortadan kaldırılmasında etkilidir. Çürümüş yemek ya da tüm diğer evcil hayvan atıklarında, evcil hayvan koku giderici ürününü, her türlü yüzeye uygulayabilirsiniz. Köpek ve kedi koku giderici ürünü kullandığınızda, koku molekülleri doğal enzimlerle parçalanarak kaynağından tamamen yok edilir.  Evcil dostlarınızın yüksek koku hassasiyetine sahip burunları, normal ev temizleyici malzemeler kullandığınız yüzeylerde, deterjan kokusunun altına gizlenen kan ve idrar kokularını almakta son derece başarılıdır. Kedi koku giderici ürünü sayesinde, kötü kokuları tamamen gidererek, kedilerinizin koku aldıkları eşyalarınızı tırmalamasını önleyebilirsiniz.

Çok Amaçlı Kötü Koku Giderici 500 ML

Odourpro+ teknolojisi ile kötü kokuları giderir ve uzun süreli ferahlık sağlar. Mutfak, sigara, evcil hayvan, banyo, lavabo ve tüm kötü koku bulunan ortamlarda kullanıma uygundur.

 

 

Önemli Notlar

Kötü Koku Giderici Enzimatik Konsantre 1 LT

Tuvaletlerdeki giderlerin tıkanmasını engeller. Gider borularındaki yağ, kir birikimini engeller ve çözer. Tuvalet koku giderici etkisiyle tuvaletlerdeki kötü koku oluşumunu durdurur.

Nerelerde Kullanırım?

Tuvalet alanlarındaki yer giderleri. Tuvalet ve pisuvarlar, sifon rezervuarları ve lavabo gibi kötü koku oluşan alanlarda kullanabilirsiniz.

Neden Kullanmalıyım?

Tuvaletlerdeki istenmeyen kokuların geneli gider hatlarından gelmektedir. Bu gider hatlarında biriken atık malzemeler zamanla kötü kokuya neden olmaktadır. Ürünümüzün içeriğindeki bakteriler düşük oksijende yüksek organik giderimi yaparak kötü kokulara ve tıkanmalara sebep olan birikimleri giderir. Bu ürün, bu gider hatlarına belli periyotlarla uygulanarak kötü kokuları önler ve durdurur.

Nasıl Kullanırım?

Uygulama miktarları giderin ve tesisatın durumuna göre değişmektedir. Pisuvarlarda oluşan biyofilm ve koku koku giderimi için aylık 250 - 300 ml. (2,5 - 3 çay bardağı) yeterlidir. Yer giderleri ve kanalizasyona açılan diğer giderler için her gidere yaklaşık 100 ml. (1 çay bardağı) haftada 3 gün uygulama yapmak sorunları çözecektir. Birbiriyle bağlı olan giderler birleştirilerek her gidere uygulama yapmak yerine bir gruba tek noktadan uygulama yapmak mümkündür.

Carpex Hakkında Carpex %100 Türk sermayeli uluslar arası kalitede oto bakım ve temizlik ürünleri, oto, ofis ve oda kokuları, koku makineleri ve hijyen ürünleri üreten Türkiye’nin öncü ve güvenilir markasıdır.

Evcil Hayvan Koku Ve Leke Giderici 500 ML

Kötü koku veya leke bulunan alana ürünü sprey olarak sıkınız. Sonra nemli bez ile durulayınız. Kıyafetler için ürünü sıktıktan sonra çamaşır makinesinde yıkayınız. 500 mililitrelik özel sprey şişesinde satışa sunulan evcil hayvan koku giderici ürününü, sert yüzeylere püskürtüp bir süre bekledikten sonra nemli bir bez ile kurulamanız yeterlidir. Daha geniş alanlarda, temizlik kovanıza evcil hayvan koku giderici ürününden ekleyerek yüzeyi temizleyebilirsiniz. Evcil hayvanınızın kullandığı özel yataklarda köpek koku giderici sprey olarak uygulandıktan sonra, kullanım talimatına uygun olarak elde ya da çamaşır makinesinde yıkanarak temizlenebilir. Koltuk, halı ya da döşemelerinizde oluşan kokuları gidermek için, ilgili bölgeye evcil hayvan koku giderici püskürtülerek, nemli bir bezle temizliği sağlanabilir. Kumaş ve kıyafetlerde oluşan kötü kokular için, evcil hayvan koku giderici uyguladıktan sonra, kıyafetinizi yıkama talimatına uygun olarak makinede ya da elde yıkayarak kötü kokulardan tamamen kurtulabilirsiniz.

Çok Amaçlı Kötü Koku Giderici 500 ML

Vücut kaynaklı (Ter,gaz,ağız kokusu,kusma,bebek bezi vb.) Pişirme/Yemek kaynaklı (Kızarmış ve yanmış yiyecekler,duman,gras veya yağ,balık,soğan ve sarımsak) Evcil Hayvan kaynaklı (Evcil hayvan kokuları veya kedi kumu kokuları) Çevresel Kaynaklı (Kirlilik,duman,sigara,küf,çöp/atık,tuvalet,gider)

Net %25 İndirim!
indirim

 

 

Materyal
Plastik
Renk
Beyaz
Ölçü
500 ML
Kategori
Genel
  • HIZLI TESLİMAT
  • GÜVENLİ ALIŞVERİŞ
  • ORİJİNAL ÜRÜN
PAYLAŞ
PAYLAŞ
Tüm Taksit Seçenekleri
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR