< < Önceki Sayfaya Dön

Evcil Hayvan Koku Ve Leke Giderici Enzimatik Sprey 500 ML (430040428)

İndirim Oranı : %25 İndirim
Fiyat : ₺536,00(KDV Dahil)
İndirimli : ₺402,00(KDV Dahil)

Doğadan seçilmiş akıllı mikroorganizmalardan ve enzimlerden oluşan özel bir formüldür. Evcil hayvanların evde oluşturacağı kötü koku ve lekeleri kalıcı bir şekilde temizler ve engeller. 

 

Ürün Özellikleri

Evcil hayvan koku giderici, kedi ya da köpeklerinizin tuvalet kazaları ya da işaretlemeleri sonucunda oluşan kötü kokuları kaynağında yok ederek, yeni kaza ve işaretlemelerin önüne geçilmesine yardımcı olur. Özel enzimlerin kullanıldığı ve tamamen sağlığa zararsız içeriklerden oluşan evcil hayvan koku giderici, evcil dostlarınız da dahil ailenizin hiçbir üyesine zarar vermez. Tuvalet eğitimi esnasında hatalı davranışların önüne geçilmesi için köpek koku giderici kullanılarak, idrar ya da dışkının temas ettiği yüzey kokudan arındırılmalıdır. Evcil hayvan koku giderici, kokunun üzerini örtmek yerine tamamen parçalayıp yok ederek evcil dostunuzun aynı alanı tuvalet olarak kullanmasının önüne geçmenize yardımcı olur.  Evcil hayvan koku giderici aynı zamanda, kusma ya da kanama sonucu oluşan kokuların tamamen ortadan kaldırılmasında etkilidir. Çürümüş yemek ya da tüm diğer evcil hayvan atıklarında, evcil hayvan koku giderici ürününü, her türlü yüzeye uygulayabilirsiniz. Köpek ve kedi koku giderici ürünü kullandığınızda, koku molekülleri doğal enzimlerle parçalanarak kaynağından tamamen yok edilir.  Evcil dostlarınızın yüksek koku hassasiyetine sahip burunları, normal ev temizleyici malzemeler kullandığınız yüzeylerde, deterjan kokusunun altına gizlenen kan ve idrar kokularını almakta son derece başarılıdır. Kedi koku giderici ürünü sayesinde, kötü kokuları tamamen gidererek, kedilerinizin koku aldıkları eşyalarınızı tırmalamasını önleyebilirsiniz.

 

Önemli Notlar

Kötü koku veya leke bulunan alana ürünü sprey olarak sıkınız. Sonra nemli bez ile durulayınız. Kıyafetler için ürünü sıktıktan sonra çamaşır makinesinde yıkayınız. 500 mililitrelik özel sprey şişesinde satışa sunulan evcil hayvan koku giderici ürününü, sert yüzeylere püskürtüp bir süre bekledikten sonra nemli bir bez ile kurulamanız yeterlidir. Daha geniş alanlarda, temizlik kovanıza evcil hayvan koku giderici ürününden ekleyerek yüzeyi temizleyebilirsiniz. Evcil hayvanınızın kullandığı özel yataklarda köpek koku giderici sprey olarak uygulandıktan sonra, kullanım talimatına uygun olarak elde ya da çamaşır makinesinde yıkanarak temizlenebilir. Koltuk, halı ya da döşemelerinizde oluşan kokuları gidermek için, ilgili bölgeye evcil hayvan koku giderici püskürtülerek, nemli bir bezle temizliği sağlanabilir. Kumaş ve kıyafetlerde oluşan kötü kokular için, evcil hayvan koku giderici uyguladıktan sonra, kıyafetinizi yıkama talimatına uygun olarak makinede ya da elde yıkayarak kötü kokulardan tamamen kurtulabilirsiniz.

 

Net %25 İndirim!
indirim
Materyal
Plastik
Renk
Turuncu
Gramaj
500 ML
Kategori
Genel
  • HIZLI TESLİMAT
  • GÜVENLİ ALIŞVERİŞ
  • ORİJİNAL ÜRÜN
PAYLAŞ
PAYLAŞ
Tüm Taksit Seçenekleri
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR