Oto Temizlik ve Bakım

Markalar

Fiyat Aralığı

Fırsatlar

45,00 TL 35,00 TL Ücretsiz Kargo
120,00 TL 100,00 TL Ücretsiz Kargo
40,00 TL 35,00 TL Ücretsiz Kargo
53,10 TL 45,00 TL Ücretsiz Kargo
45,00 TL 40,00 TL Ücretsiz Kargo
45,00 TL 43,90 TL Ücretsiz Kargo
65,00 TL 60,00 TL Ücretsiz Kargo
90,00 TL 80,00 TL Ücretsiz Kargo
60,00 TL 55,00 TL Ücretsiz Kargo
45,00 TL 35,00 TL Ücretsiz Kargo
60,00 TL 50,00 TL Ücretsiz Kargo
70,00 TL 55,00 TL Ücretsiz Kargo
150,00 TL 145,00 TL Ücretsiz Kargo
300,00 TL 285,00 TL Ücretsiz Kargo

Oto Temizlik ve Bakım

Oto Temizlik ve Bakım

Araçlarınızın hijyenine ve kozmetik bakımına dikkat ediyorsanız oto temizlik ürünleri tam da aradığınız malzemeler oluyor. Bu ürünleri hem kişisel ihtiyaçlarınız için hem de oto yıkama işletmeniz için satın alabilirsiniz. Bu ürünler aracınızın her daim kozmetik açıdan bakımlı kalmasını sağlarken aynı zamanda her zaman dışarıdan dikkat çekmesine de yardımcı olacak.

Geniş ürün koleksiyonumuz içinde araç temizlik ürünleri alanında her türlü ihtiyacınızı bulabilirsiniz. Pasta cila malzemelerinden lastik ve jant bakım ürünlerine,  klima temizleyiciden torpido bakım ürünlerine kadar aracınızın iç ve dış bölümlerinde özel olarak tasarlanan temizlik ürünlerini koleksiyonumuzda bulabilirsiniz.  Araç temizlik malzemeleri ücretsiz kargo seçeneğiyle Türkiye’nin her yerine yollanıyor.

Oto Temizlik Setleri

Araçlarınızın bakımına özen gösteriyorsanız hem iç hem de dış bölümleri için kullanabileceğiniz malzemeler bulunuyor. Ne satın alacağınızı bilmiyorsanız oto temizlik setleri tam da size göre olacaktır. Ürünlerimizde cam temizleyiciden deri temizleyiciye, araç içi temizleyiciden kumaş döşeme temizleyiciye kadar birçok ürünü çok uygun fiyatlarla web sitemizden satın alabilirsiniz.

Araç temizlik seti içinde her türlü ihtiyacınıza uygun ürünler yer alıyor. Özellikle dönemsel indirimlerimiz sayesinde en kaliteli araç bakım ürünlerini çok uygun fiyatlarla satın alabilirsiniz.  Ayrıca temizlik sonrası aracınızı parlatmanız için setin içinde pasta cila süngeri ve sıvı cila gibi ürünler de bulabilirsiniz. Ayrıca çizik giderici pasta gibi spesifik ürünleri de satışa sunuyoruz.

Araç İçi Temizlik Ürünleri

Araçlarınızın iç yüzeylerinde kullanacağınız malzemeleri özel olarak seçersiniz. Bu yüzden sizlere en kaliteli araç içi temizlik ürünleri sunan markalara ait ürünleri satıyoruz.  Deri bakım temizleyici ürünümüz deri koltuklarınızın ve aracınızın deri olan bölgelerinin uzun süre boyunca dayanmasını sağlıyor. Aynı zamanda temizleme etkisi yanında deri alanların ömrünü de uzatıyor.

Ürünlerimiz arasında yer alan oto temizlik malzemeleri burada çok uygun fiyatlarla satışa sunuluyor. Aracınızın iç bölümünü temizlemek için özel bir ürün arıyorsanız fırçalı halı kumaş döşeme temizleyici çok tercih edilen ürünlerimizden biri oluyor. En uygun fiyatlarla tüm oto temizlik ve bakım ürünlerini buradan satın alabilirsiniz.


Carpex Online
Carpex Online ile iletişime geçtiğiniz için teşekkürler