Araç İçi Temizleyici 5L
Araç İçi Temizleyici 5L

Araç İçi Temizleyici 5L (341010003)

Marka : Carpex
Fiyat : ₺197,00(KDV Dahil)
₺98,50 `den başlayan taksitlerle

Temizliği Aracınızın İçine Davet Edin..

Koltuğa dökülen kahve, halılara damlayan yağ izleri ve torpido üzerindeki el lekeleri, Aracınızın içinde geçirdiğiniz vaktin leke ve kir olarak iz bırakmasına izin vermeyin. Carpex Araç İçi Temizleyici ile temizliği otomobilinizin içindeki tüm yüzeylerde fark edin ,yolculuğunuza temizliğin huzuru ile devam edin. 5 litrelik ambalajı sayesinde Carpex Araç İçi Temizleyicinin profesyonel ve çok amaçlı kullanımında avantaj sağlayın. Aracınızın temizliği bittikten sonra evdeki döşeme halılarda da kullanmayı deneyin.

Ürünün Özellikleri

90 biyolojik olarak parçalanabilir formülü sayesinde yağ çay kahve yemek vb lekeleri vinil kumaş kauçuk plastik torpido ve tüm iç döşeme gibi yüzeylerden temizlemek için güvenle kullanılabilir. 5 litrelik ambalajı sayesinde profesyonel ve çok amaçlı kullanım için avantaj sağlar.

Nerelerde Kullanırım?

Carpex Araç İçi Temizleyici vinil kumaş kauçuk plastik torpido ve tüm iç döşemelerde güvenle kullanılabilir. Otomobilin yanı sıra ev ofis ve diğer birçok yerde her türlü temizlik amaçlı kullanım için uygundur.

Neden Kullanmalıyım?

Otomobillerin araç içi temizlikleri sırasında özellikle koltuk ve döşeme yıkamaları çoğu zaman kumaşın içine işlemiş lekelerin temizlenmesi için yeterli olmaz. Detaylı iç temizlik ise maliyet ve zaman anlamına gelir. Carpex Araç İçi Temizleyici sayesinde çok daha uygun maliyetle döşemelerdeki kir ve lekelerden kurtulabilirsiniz. Aracınızın döşemelerini bitirdikten sonra evinizdeki veya ofisinizdeki koltuklarda da kullanmak isteyeceksiniz deneyin.

Nasıl Kullanırım?

Sprey kullanarak 1520 cm uzaktan püskürtüp hav bırakmayan bir bez ile dairesel hareketlerle siliniz. Ağır kire maruz kalmış ve girintili yüzeylere ikinci defa sıkarak plastik yumuşak bir fırça ile fırçalayınız daha sonra nemli bezle siliniz.

Carpex Hakkında

Carpex 100 Türk sermayeli uluslar arası kalitede oto bakım ve temizlik ürünleri oto ofis ve oda kokuları koku makineleri ve hijyen ürünleri üreten Türkiyenin öncü ve güvenilir markasıdır.

indirim
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR