Klima Temizleyici Sprey 250ML
Klima Temizleyici Sprey 250ML

Klima Temizleyici Sprey 250ML (332020001)

Marka : Carpex
Fiyat : ₺79,00(KDV Dahil)
₺39,50 `den başlayan taksitlerle

Carpex Klima Temizleyici sprey ile hijyen ve dezenfeksiyonu hissedin! Zamanla klimada oluşan mantar, bakteri ve pislikleri temizler. İstenmeyen kötü kokuların oluşmasını önler. Isıtma ve soğutma sistemlerinin daha etkili kullanılmasını sağlar. Havayı ve ortamı kirletmez.

Nerelerde Kullanırım? Otomobil, ev, ofis klimaları vb.

Neden Kullanmalıyım? Astım, Bronşit hastaları için idealdir. Sürekli dış havayı çeken ,aracınızın hava filtresini kısa sürelerde değiştirirken, unuttuğumuz KLİMA TEMİZLİĞİ çok daha önem taşımaktadır. Zamanla klimadan ve klima - evaporatöründen (klima radyatörü) kaynaklanan pis koku, bakteri ve mikropları yok eder.

Nasıl Kullanırım? Araçlarda Kullanırken, Polen filtresine sahip klimalarda, polen filtresi çıkarılıp kullanılır! (Genelde polen filtresinin arkasında klima - evaporatörü bulunur.) Araç içerisindeki yada ev ve ofis klimalarınızın havalandırma ızgaralarına sıkın. Havalandırma ızgara kapaklarını kapatın. Klimayı soğuk konumda, en yüksek fan devrinde 5 dk. Süre ile çalıştırın. Sonrasında aynı işlemi sıcak konumda tekrarlayın. En son olarak tekrar soğuk konumda, ızgara ağızlarını açık konumda araç, ofis yada evinizin camlarını açarak çalıştırıp uygulamayı sonlandırın.

%20 İndirim