Cam Yağmur Kaydırıcı Sprey 200ML
Cam Yağmur Kaydırıcı Sprey 200ML

Cam Yağmur Kaydırıcı Sprey 200 ML (315030002)

Marka : Carpex
Fiyat : ₺84,00(KDV Dahil)
₺42,00 `den başlayan taksitlerle

Yağmur Damlalarıyla Aranıza Carpex Koyun! Carpex Cam Yağmur Kaydırıcı Sprey, yağmur damlaları ve her türlü suyun camlarınızda tutunmasını engeller. Otomobillerin yan camları ve özellikle yan aynalarında damlalardan oluşan görüş zorluğunu azaltır. Su ve damla kaynaklı lekelerin oluşmasını engellerken kuş pisliği, böcek ve her türlü sinek gibi istenmeyen maddelerin otomobilinizin, evinizin ve ofisinizin camlarında iz ve leke bırakmasını zorlaştırır. Sağanak yağmur ve özellikle yağışlı havada gece sürüşlerinde görüş mesafesini arttırır, güvenli bir yolculuk için en önemli yardımcınız olur. Ev ve ofis camlarında yağmur damlalarının oluşturduğu lekelere veda edin, daha net yol görüşü ve daha rahat bir yolculuk için Carpex Cam Yağmur Kaydırıcı'yı deneyin!

Ürünün Özellikleri

* Yağmur damlacıklarının cama tutunması zorlaştırarak, rüzgarla kayıp uzaklaşmasını sağlar.

* Araçlarda yan camlar ve özellikle yan aynalarda damlalardan oluşan görüş azalmasını engeller.

* Kuş pisliği, böcek ve sinek gibi istenmeyen maddelerin camlarınızda iz ve leke bırakmasını zorlaştırır.

* Yağmur damlalarının neden olabileceği lekeleri engeller.

Nerelerde Kullanırım?

Aracınızın, evinizin, ofisinizin ve dükkan vitrinlerinizin tüm camlarındave hatta gözlük camlarınızda yağmur suyunun tutunmasını engellemek ve istenmeyen maddelerin leke bırakmasını zorlaştırmak için kullanabilirsiniz.

Neden Kullanmalıyım?

Yağmur damlaları tüm taşıtların ön ve arka camlarında yoğun silecek kullanılmasını gerektirir, yan camlar ve yan aynalarda ise silecek olmaması görüş alanını daraltır. Özellikle kış aylarında yağmur ve yoğun sağanak otomobil kullanırken tehlike yaratabilir. Carpex Cam Yağmur Kaydırıcı'nın özel formülü sayesinde damlalar, tutunmanın zorlaştığı yüzeyden kayıp gider. Ayrıca sürüş sırasında otomobil camlarının maruz kalacağı her türlü yabancı maddenin (kuş pisliği, böcek, sinek vs) araç camında iz bırakmasını zorlaştırır. Ev, ofis ve dükkan vitrinlerinin camlarında yağmur kaynaklı lekelerin oluşturduğu istenmeyen kirlenmeleri en aza indirir, daha temiz bir görüntüye yardımcı olur.

Nasıl Kullanırım?

Püskürtme ve silme işlemi uygulayarak kolayca kullanabilirsiniz. Camı tamamen temizleyiniz, kesinlikle kir olmamalı ve kuru olmalı. 5 derece ve üzeri sıcaklıkta ve ıslak olmayan ortamda, yağmur kaydırıcıyı eşit miktarda camın dış yüzeyine sıkınız. Daha sonra hiç beklemeden mikrofiber bez kullanarak dairesel hareketler ile ürünü cama uygulayınız, dairesel hareketler ile uygulama işlemini cam kuruyana kadar devam ettiriniz. Maksimum verim almak için 2-3 kez uygulayın.

Carpex Hakkında

Carpex %100 Türk sermayeli uluslar arası kalitede oto bakım ve temizlik ürünleri, oto, ofis ve oda kokuları, koku makineleri ve hijyen ürünleri üreten Türkiye’nin öncü ve güvenilir markasıdır.

%20 İndirim