Cam Temizleyici & Koruyucu

Markalar

Fiyat Aralığı

Fırsatlar

45,00 TL 35,00 TL Ücretsiz Kargo
40,00 TL 35,00 TL Ücretsiz Kargo
45,00 TL 35,00 TL Ücretsiz Kargo
60,00 TL 50,00 TL Ücretsiz Kargo
115,00 TL 100,00 TL Ücretsiz Kargo
600,00 TL 565,00 TL Ücretsiz Kargo

Cam Temizleyici ve Koruyucu

Cam Temizleyici ve Koruyucu

Araba bakımı, arabanızın markası ya da özellikleri ne olursa olsun, hem estetik hem de yol güvenliği açısından mutlaka uygulanması gereken bir durumdur. Buna göre arabanızın lastiklerinden iç temizliğine, fren ve balatalarından pasta ve cilaya her türlü temizlik ve bakımının dikkatli bir şekilde ve elbette doğru ürünlerle yapılması oldukça önemlidir.

Aynı şekilde araba camlarının temizliği de özellikle seyir anında oldukça önemli bir unsurdur. Yolu doğru bir şekilde görebilmek ya da herhangi bir kire ya da lekeye izin vermemek, hem arabanızın dış görüntüsünü besler hem de herhangi bir dikkat dağınıklığını önler. Bu sebeple de düzenli bir cam temizliği ve ayrıca camların olması gerektiği gibi korunması oldukça önemlidir.

Arabalarda Cam Temizleyici Ne İşe Yarar ve Nasıl Kullanılmalıdır?

Arabalar için cam temizleyiciler, sıklıkla kullanılması gereken ürünlerdir. Ancak elbette bu ürünlerin doğru bir şekilde ve sıklıkta kullanılması da büyük önem arz eder. Aynı şekilde yüksek performanslı olmaları ve camlarınızı tam olarak temizleyebilmeleri de gerekecektir. Bununla birlikte camlarınızın yüzeyini çizmemesi ya da zarar vermemesi de oldukça önemlidir.

Arabanız için seçtiğiniz uygun cam temizleyicileri, cam temizleme spreyi olarak da geçebilir ve ayrıca özellikle mikrofiber bezler yardımı ile dairesel hareketlerle camlara uygulanması önerilir. Bu ürünlerin tozlardan kolayca kurtulması, camlarınızı parlak ve net hale getirmesinin yanında kaliteli olmaları da dikkat edilmesi gereken durumlar arasında yer alacaktır.

Arabalarda Cam Koruyucu Ne İşe Yarar ve Nasıl Kullanılmalıdır?

Arabalar seyir halindeyken çeşitli hava olayları sebebiyle camda oluşan buğu ya da aynı şekilde yağmurdan kaynaklı netliğin bozulması durumları görülebilmektedir. Bu sebeple de araba cam koruyucularına başvurulur. Araba cam koruyucuları, tamamen hava durumundan kaynaklı olarak camda oluşabilecek sorunlara karşı özel olarak üretilmiştir.

Genellikle sıvı halinde satılmakta olan bu ürünleri özellikle kış aylarında arabanızın camlarına uygulamanız gerekir. Uygulama süreci ise kuru cama ürünün sıkılması, ürün kuruduktan sonra ise kuru mikrofiber bezler ile silinmesi şeklindedir. Bu ürün uzun süren etkisi ile birlikte yollarda güvenliğinizi sağlayacak önemli araba bakım ürünleri arasındadır.


Carpex Online
Carpex Online ile iletişime geçtiğiniz için teşekkürler