Sports Style 220 ml.

437040013 /
8697461911840
Sports Style 220ML

ORJİNAL
ÜRÜN
GÜVENLİ
ALIŞVERİŞ
HIZLI
TESLİMAT


Carpex Sports Style - A1 Koku Kartuşu 220 ml.

 

Doğanın Kokusuyla Güçlenin: Sports Style

 

Carpex Premium Selection Koku ailesinin ağaçsı kokularından olan Sports Style'ın üst notasında ağaç kavunu, kan portakalı ve köknar reçinesi yer alır.

 

Ağaç kavunu, yalnızca kokusuyla baş ağrısını keser ve neden olabilecek etkileri yok ederek zihni korur. Ayrıca uçan haşerelerin ortamdaki varlığını engelleyerek doğal sivrisinek ve sinek kovucu görevi yapar. Kan portakalı ise özellikle çalışma alanları ve sınıflarda kullanımı oldukça yaygın bir kokudur. Görsel algıyı güçlendirici etkisiyle öne çıkarken dikkati artırır. Hafızayı geliştirmeye yardımcı olur. Köknar reçinesi, tüm diğer çam ağacı ailesi gibi doğanın kötü koku gidericisidir, ancak ailesinin diğer üyelerine göre en güzel kokuya sahiptir.

 

Sports Style'ın orta notasında kakule, biberiye, gül, yasemin ve vadi zambağı yer lırken alt notada meşe yosunu, zengin miskler, veritver ve gül ağacı bulunur.

 

Sports Style'ın ağaç kökenli benzersiz harmanıyla bulunduğunuz ortama enerji ve verimlilik sağlayacak.

 

Nerelerde Kullanırım?

Gelişmiş mikro difüzyon teknolojisi ürünü olan Carpex A1 Pro 900 Geniş Alan Koku Makinesi ve Carpex A1 Eco Geniş Alan Koku Makinesi geniş alanların hoş kokulandırılmasını sağlar. Cihazlarla birlikte A1 Koku Kartuşlarını ev, ofis ve geniş alan kokulandırmalarınızda kullanabilir, yeni nesil özellikleri ve harika kokularıyla huzurlu ortamlar oluşturabilirsiniz.

 

Carpex Hakkında

Carpex %100 Türk sermayeli uluslar arası kalitede oto bakım ve temizlik ürünleri, oto, ofis ve oda kokuları, koku makineleri ve hijyen ürünleri üreten Türkiye’nin öncü ve güvenilir markasıdır.


Popüler Ürünler


Carpex Online
Carpex Online ile iletişime geçtiğiniz için teşekkürler