Soft Touch 500ML
Soft Touch 500ML

Soft Touch Auramax Koku Kartuşu 500 ML (447040017)

Marka : Carpex
Fiyat : ₺1.550,00(KDV Dahil)
₺775,00 `den başlayan taksitlerle

Ferahlığın Zengin Kokusuyla Tanışın: Carpex Soft Touch

Carpex Premium Selection Koku ailesinin meyvemsi kokularından olan Soft Touch'ın üst notasında kasnı otu, bergamot, limon, misket limınu ve portakal yer alır.

Kasnı otu, diğer adıyla galbanum, toprak ve orman kokularını barındıran sıradışı bir bitkidir. Özellikle erkek parfümlerinde kullanılmasının en önemli nedenlerinden biri ormanların zengin kokusuyla masküler bir etki yaratmasıdır. Özellikle yeşil renginin kokusu olarak ünlenmiştir. Bergamot, hoş kokusu ile ayırt edici özelliğe sahiptir. Rahatlatıcı etkisi pek çok doğal tedavi yönteminde kullanılır. Narenciye ailesinin en güzel kokuya sahip üyesi olan Bergamot parfümlerde de çok sık harmanlanır. Limon, özellikle kolonya üretiminde en sık kullanılan meyve olmasıyla ünlüdür. Sebebi ise stres azaltıcı etkisi, seratonin salgılanmasına yardımcı olması, burun deliklerini açarak daha rahat nefes almayı kolaylaştırmasıdır. Misket limonu, enerji ve tazelik sağlamasının yanı sıra kötü kokuların yerleşmesini de engeller. Portakal ise baskın ortam kokularının ortadan kaldırılmasında çok etkili olmasının yanı sıra tazelik ve enerji duygularını besler.

Soft Touch'ın orta notasını oluşturan lavanta, kişniş, sardunya, gül, yasemin ve portakal çiçeği kokuları eşlik ederken alt notada tonka fasülyesi, amber, sandal ağacı, sedir ağacı, çam ve güçlü miskler bulunmaktadır.

Soft Touch, orman ve güçlü etkiye sahip meyvelerin çiçeklerle oluşturduğu çiçeklerin benzersiz harmanıyla bulunduğunuz ortama ferahlık ve orman zenginliği sağlayacak.

Nerelerde Kullanırım?

Gelişmiş mikro difüzyon teknolojisi ürünü olan Carpex Auramax Pro 1200L Geniş Alan Koku Makinesi ve Carpex Auramax Pro 1200S Geniş Alan Koku Makinesi geniş alanların hoş kokulandırılmasını sağlar. Cihazlarla birlikte Auromax Koku Kartuşlarını ev, ofis ve geniş alan kokulandırmalarınızda kullanabilir, yeni nesil özellikleri ve harika kokularıyla huzurlu ortamlar oluşturabilirsiniz.

Carpex Hakkında

Carpex %100 Türk sermayeli uluslar arası kalitede oto bakım ve temizlik ürünleri, oto, ofis ve oda kokuları, koku makineleri ve hijyen ürünleri üreten Türkiye’nin öncü ve güvenilir markasıdır.

Benzer Ürünler