Soft Touch 125 ml.

430040015 /
8697461917994
Soft Touch 125ML

ORJİNAL
ÜRÜN
GÜVENLİ
ALIŞVERİŞ
HIZLI
TESLİMAT


Carpex Soft Touch - E2 Power Koku Kartuşu 125 ml.

 

Ferahlığın Zengin Kokusuyla Tanışın: Carpex Soft Touch

 

Carpex Premium Selection Koku ailesinin meyvemsi kokularından olan Soft Touch'ın üst notasında kasnı otu, bergamot, limon, misket limınu ve portakal yer alır.

 

Kasnı otu, diğer adıyla galbanum, toprak ve orman kokularını barındıran sıradışı bir bitkidir. Özellikle erkek parfümlerinde kullanılmasının en önemli nedenlerinden biri ormanların zengin kokusuyla masküler bir etki yaratmasıdır. Özellikle yeşil renginin kokusu olarak ünlenmiştir. Bergamot, hoş kokusu ile ayırt edici özelliğe sahiptir. Rahatlatıcı etkisi pek çok doğal tedavi yönteminde kullanılır. Narenciye ailesinin en güzel kokuya sahip üyesi olan Bergamot parfümlerde de çok sık harmanlanır. Limon, özellikle kolonya üretiminde en sık kullanılan meyve olmasıyla ünlüdür. Sebebi ise stres azaltıcı etkisi, seratonin salgılanmasına yardımcı olması, burun deliklerini açarak daha rahat nefes almayı kolaylaştırmasıdır. Misket limonu, enerji ve tazelik sağlamasının yanı sıra kötü kokuların yerleşmesini de engeller. Portakal ise baskın ortam kokularının ortadan kaldırılmasında çok etkili olmasının yanı sıra tazelik ve enerji duygularını besler.

 

Soft Touch'ın orta notasını oluşturan lavanta, kişniş, sardunya, gül, yasemin ve portakal çiçeği kokuları eşlik ederken alt notada tonka fasülyesi, amber, sandal ağacı, sedir ağacı, çam ve güçlü miskler bulunmaktadır.

 

Soft Touch, orman ve güçlü etkiye sahip meyvelerin çiçeklerle oluşturduğu çiçeklerin benzersiz harmanıyla E2 Koku Kartuşları 90 gün boyunca bulunduğunuz ortama ferahlık ve orman zenginliği sağlayacak.

 

Nerelerde Kullanırım?

Carpex E2 Power Geniş Alan Koku Makinesi 450 m3’e kadar bir alanda etkilidir. Cihazla birlikte E2 Power Koku Kartuşlarını ev, ofis ve geniş alan kokulandırmalarınızda kullanabilirsiniz.

 

Carpex Hakkında

Carpex %100 Türk sermayeli uluslar arası kalitede oto bakım ve temizlik ürünleri, oto, ofis ve oda kokuları, koku makineleri ve hijyen ürünleri üreten Türkiye’nin öncü ve güvenilir markasıdır.

 


Popüler Ürünler


Carpex Online
Carpex Online ile iletişime geçtiğiniz için teşekkürler