Pisuvar Makinesi

Markalar

Fiyat Aralığı

Fırsatlar

Pisuvar Makinesi

Pisuvar Makinesi

Tuvaletlerde hijyenin en önemli olduğu alanlardan biri pisuvarlardır. Tuvaletlerde hijyene önem veriyorsanız kullanabileceğiniz çok sayıda yeni teknolojiler bulunuyor. Özellikle koku ve hijyeni bir arada arıyorsanız sadece kullanacağınız koku ürünleri yeterli olmayacak. Bu durumda pisuvar makinesi sizler için  her zaman etkili bir çözüm oluyor. Bu ürünler banyolarınızda bakteri ve mikropları gidererek hijyeni sağlamada çok etkilidir.

Özellikle yoğun koku olan alanlarda turbo özelliği sayesinde pisuvarın her zaman daha hijyenik olmasını ve her zaman güzel kokmasını sağlar. Bu makineler hem estetik hem de işlevsel tasarımıyla modern banyolarda çok güzel parçalar olabilir.  Banyonuzda kalıcı hijyen için her zaman pisuvar makinelerini tercih edebilirsiniz.

Pisuvar Makinesi Özellikleri

Pisuvar makineleri her pisuvar ve klozet sistemiyle uyumlu ürünlerdir. 500 ml Carpex yedek kartuşa sahip bu ürünler aynı zamanda 50 ml koku güçlendirici ile kullanılır. Bu sayede banyolarda hem hijyeni hem de ortamdaki güzel kokuyu sağlar. Pilli tasarımı sayesinde her ortamda çalışabilir. Aynı zamanda özel kimyasalı otomatik şekilde yüzeyde tutar ve bu sayede pisuvar ya da klozetin her zaman hijyenik kalmasını sağlar.

Carpex pisuvar makinesi içinde koku pedi ve fan bulunuyor. Bu sayede banyonuz her zaman güzel ve kalıcı bir kokuya sahip olur. Aynı zamanda çok yoğun bir kötü koku varsa turbo özelliği ile daha yoğun bir güzel koku verir. Kullanıldığı alanda tuvaletlerin kalitesini ve tasarımını estetik hale getirir.  4 farklı koku seçeneği ile tuvaletleriniz istediğiniz gibi kokabilir. Aynı zamanda pil düşük seviyede olduğunda ve kartuş azaldığında  sinyal uyarıları verir.

Pisuvar Makinesi Fiyatları

Yeni nesil modern banyo dekorasyonlarında temel hijyeni sağlama yanında aynı zamanda estetik bir görüntü sağlama konusunda birçok cihaz ve ürün sizleri bekliyor. Pisuvar ve klozetlerde güzel koku yayması ve hijyeni kalıcı olarak sağlaması için pisuvar makinesi çok estetik bir üründür.

Pisuvar makinesi fiyatları genel modern banyo dekorasyonları ile karşılaştırıldığında çok uygun fiyatlı oluyor.  Banyolarınızın her zaman şık ve hijyenik olması için pisuvar makinelerini buradan satın alabilirsiniz.


Carpex Online
Carpex Online ile iletişime geçtiğiniz için teşekkürler