Kolonya

Markalar

Fiyat Aralığı

Fırsatlar

Kolonya Çeşitleri ve Fiyatları

Kolonya Çeşitleri ve Fiyatları

Pandemi dönemi ile birlikte kişisel hijyen ve temizlik çok önemli hale geldi. Öyle ki tüm dünya ile birlikte ülkemizde de kolonya tüketiminde büyük bir artış görüldü. Türk kültüründe önemli bir yeri olan kolonyaları evlerinizde, ofislerinizde ve her türlü alanda yanınızda bulundurabilirsiniz. Misafirlerimize ikram edebileceğiniz, tüm özel günlerinizde kullanabileceğiniz kolonyaları burada bulabilirsiniz.

En çok tercih edilen kolonyalar arasında limon kolonyası bulunuyor. Limon kolonyaları hem özel günlerde hem de günlük kullanımlarda sizleri bekliyor. Özel formülüyle tüm bakterilere karşı etkili olan ve güzel limon kokusuyla her zaman ferahlamanızı sağlayacak olan kolonyaları buradan satın alabilirsiniz. Üstelik toplu olarak kolonya siparişlerinizi de verebileceğinizi hatırlatalım.

Kolonya Çeşitleri

Kolonya dediğimizde akla sadece limon kolonyası gelmesin. Günümüzde çok farklı meyve ve ağaçlardan üretilen kolonya çeşitleri bulunuyor. Her sevdiğiniz kokuya özel ferahlatıcı ve güzel kokulu bir kolonyayı burada bulabilirsiniz. Özel formüle sahip kolonyaları sizler için her zaman satışa sunuyoruz. Böylece her zaman yanınızda taşıyabileceğiniz ürünler satıyoruz.

En çok tercih edilen kolonyalar arasında carpex limon kolonyası çeşitleri bulunuyor. Limon kolonyaları hem evlerde hem de günlük kullanımlarda çok tercih ediliyor. Hafif ve ferahlatıcı yapısıyla, güzel kokusuyla her zaman bu kolonyalar en çok tercih edilen ürünlerin en başında geliyor. Üstelik web sitemiz üzerinden her zaman toplu kolonya siparişleri vererek uygun fiyata satın alabilirsiniz.

Kolonya Fiyatları

Kolonyalar öncelikle farklı maddelerden üretiliyor. Aynı zamanda farklı boyutlar da satışa sunuluyor. Son zamanlarda sprey kolonya çeşitleri daha fazla tercih edilmeye başladı. Özellikle pandemi döneminde yanınızda alabileceğiniz ve çantanızda taşıyabileceğiniz ergonomik tasarıma sahip kolonyaları web sitemizde bulabilirsiniz. 100 ml oranında sprey kolonyaları hem evde hem iş yerinde hem de dışarıda kullanabilirsiniz.

Öncelikle türüne ve boyutuna göre kolonya fiyatları değişiklik gösteriyor. Bu yüzden limon kolonyası başta olmak üzere tüm kolonya çeşitleri için fiyat farklılığı olacaktır. Buradan toplu alımlarda çok uygun fiyatlarla kolonyalarınızı satın alabilirsiniz. Ayrıca ücretsiz kargo gönderimi ve dönemsel indirimler de sizlere çok uygun fiyatlarla kolonya satın alma fırsatı sunuyor.

 

 


Carpex Online
Carpex Online ile iletişime geçtiğiniz için teşekkürler