Micro Koku Makinesi Siyah + Big Boss 50ML
Micro Koku Makinesi Siyah + Big Boss 50ML

Micro Koku Makinesi Siyah + Big Boss 50ML (430040024)

Marka : Carpex
Fiyat : ₺1.300,00(KDV Dahil)
₺650,00 `den başlayan taksitlerle

Mikro Alanlarda Premium Kokular Carpex Mikro Difüzör Koku Makinesi ile Big Bossun benzersiz narenciye aromalı çiçeksi baharat kokusu 90 gün boyunca sizinle 200 m3e kadar olan küçük ve orta büyüklükteki alanlarda kokulandırılma sağlayan Carpex Mikro Koku Makinesi gelişmiş mikro difüzyon teknolojisi ürünüdür. Düşük enerji tüketiminin yanı sıra pilli veya adaptörlü çalışma seçenekleri ve 3 farklı koku ayarıyla kontrol daima sizde olacak 90 güne kadar etkili olan Carpex Mikro Koku Kartuşları arasından dilediğiniz seçimi yapabilir farklı kokuları deneyimleyebilirsiniz. Mikro boyutları ile yer kaplamaz duvara monte edilebilir veya düz zemin üzerinde kullanılabilir. Sessiz çalışma özelliği ile varlığını sadece kalıcı kokusuyla hissedersiniz . Ekonomik fiyatı uzun ömürlülüğü şık tasarımı ve mikro alanlarda huzurlu ortamlar yaratmanıza yardımcı olur. Carpex Mikro Difüzör Koku Makinesini kullanmaya Big Boss Mikro Koku Kartuşu ile başlayın evinizi bergamot ve lavantaya eşlik eden anason yasemin ve tarçından gelen benzersiz çiçeksi baharatlı kokularla donatın.

Carpex Mikro Difüzör Koku Makinesi Özellikleri 

Küçük ve orta büyüklükteki alanların hoş kokulandırılmasını sağlar. Ergonomik tasarıma sahiptir ve kullanıcı dostudur. Gelişmiş mikro difüzyon teknolojisi ürünüdür. Duvara monte edilebilir veya düz zemin üzeri kullanımı vardır. Pilli veya adaptörlü çalışma seçeneklerine sahiptir. Sessiz çalışma özelliğine sahiptir. 50 ml aroma kartuşları 90 güne kadar etkilidir. 3 değişik kokulandırma ayarı mevcuttur. Düşük enerji tüketimi ile çalışır. Farklı Carpex kokuları arasından seçim yapabilme olanağı vardır. 200 m3e kadar etkilidir .

 

Garanti süresi 2 yıl 

Hızlı teknik servis ve yedek parça desteği

 

Cihazı nasıl kullanırım Carpex Mikro Difüzör Koku Makinesini ister elektrik isterseniz de pil seçeneklerinden biri ile kullanabilirsiniz. Cihazınızın en iyi verimde çalışması için pilli kullanımlarda yüksek performanslı alkalin pilleri tercih etmenizi öneririz. 

 

Kutu İçeriği  

Carpex Mikro Difüzör Koku Makinesi Siyah

Carpex Big Boss Mikro Koku Kartuşu 50 ml

Adaptörlü Enerji Kablosu

Montaj Vidası

Kullanım Klavuzu

Pil   

Carpex Mikro Difüzör Koku Makinesini 50 ml Mikro Koku Kartuşları arasından dilediğiniz kokuyu tercih ederek kullanabilirsiniz.

%15 İndirim