Micro Koku Makinesi Beyaz + White Jasmine 50ML
Micro Koku Makinesi Beyaz + White Jasmine 50ML

Micro Koku Makinesi Beyaz + White Jasmine 50ML (430040025)

Marka : Carpex
Fiyat : ₺1.300,00(KDV Dahil)
₺650,00 `den başlayan taksitlerle

Mikro Alanlarda Premium Kokular Carpex Mikro Difüzör Koku Makinesi ile White Jasminein benzersiz çiçek kokusu 90 gün boyunca sizinle 200 m3e kadar olan küçük ve orta büyüklükteki alanlarda kokulandırılma sağlayan Carpex Mikro Koku Makinesi gelişmiş mikro difüzyon teknolojisi ürünüdür. Düşük enerji tüketiminin yanı sıra pilli veya adaptörlü çalışma seçenekleri ve 3 farklı koku ayarıyla kontrol daima sizde olacak 90 güne kadar etkili olan Carpex Mikro Koku Kartuşları arasından dilediğiniz seçimi yapabilir farklı kokuları deneyimleyebilirsiniz. Mikro boyutları ile yer kaplamaz duvara monte edilebilir veya düz zemin üzerinde kullanılabilir . Sessiz çalışma özelliği ile varlığını sadece kalıcı kokusuyla hissedersiniz . Ekonomik fiyatı uzun ömürlülüğü şık tasarımı ve mikro alanlarda huzurlu ortamlar yaratmanıza yardımcı olur . Carpex Mikro Difüzör Koku Makinesini kullanmaya White Jasmine Mikro Koku Kartuşu ile başlayın evinizi yasemin ve lavantaya eşlik eden hanımeliyle beyaz miskten gelen benzersiz çiçek kokularıyla donatın. 

Carpex Mikro Difüzör Koku Makinesi Özellikleri  

Küçük ve orta büyüklükteki alanların hoş kokulandırılmasını sağlar . Ergonomik tasarıma sahiptir ve kullanıcı dostudur.  Gelişmiş mikro difüzyon teknolojisi ürünüdür.  Duvara monte edilebilir veya düz zemin üzeri kullanımı vardır.  Pilli veya adaptörlü çalışma seçeneklerine sahiptir . Sessiz çalışma özelliğine sahiptir 50 ml aroma kartuşları 90 güne kadar etkilidir .  3 değişik kokulandırma ayarı mevcuttur .  Düşük enerji tüketimi ile çalışır.Farklı Carpex kokuları arasından seçim yapabilme olanağı vardır. 200 m3e kadar etkilidir.

Cihazı nasıl kullanırım

Carpex Mikro Difüzör Koku Makinesini ister elektrik isterseniz de pil seçeneklerinden biri ile kullanabilirsiniz . Cihazınızın en iyi verimde çalışması için pilli kullanımlarda yüksek performanslı alkalin pilleri tercih etmenizi öneririz. 

 

Garanti süresi 2 yıl 

Hızlı teknik servis ve yedek parça desteği

 

Kutu İçeriği  

Carpex Mikro Difüzör Koku Makinesi Beyaz

Carpex White Jasmine Mikro Koku Kartuşu 50 ml

Adaptörlü Enerji Kablosu

Montaj Vidası

Kullanım Klavuzu

Pil

%15 İndirim