Micro Koku Makinesi Beyaz + Lavender Kartuş
Micro Koku Makinesi Beyaz + Lavender Kartuş

Micro Koku Makinesi Beyaz + Lavender Kartuş (447030005)

Marka : Carpex
Fiyat : ₺1.300,00(KDV Dahil)
₺650,00 `den başlayan taksitlerle

 
Mikro Alanlarda Premium Kokular Carpex Mikro Difüzör Koku Makinesi ile Lavenderin benzersiz çam zambak ve lavanta birleşimi kokusu 90 gün boyunca sizinle, 200 m3e kadar olan küçük ve orta büyüklükteki alanlarda kokulandırılma sağlayan Carpex Mikro Koku Makinesi gelişmiş mikro difüzyon teknolojisi ürünüdür .Düşük enerji tüketiminin yanı sıra pilli veya adaptörlü çalışma seçenekleri ve 3 farklı koku ayarıyla kontrol daima sizde olacak ,90 güne kadar etkili olan Carpex Mikro Koku Kartuşları arasından dilediğiniz seçimi yapabilir farklı kokuları deneyimleyebilirsiniz .Mikro boyutları ile yer kaplamaz duvara monte edilebilir veya düz zemin üzerinde kullanılabilir .Sessiz çalışma özelliği ile varlığını sadece kalıcı kokusuyla hissedersiniz .Ekonomik fiyatı uzun ömürlülüğü şık tasarımı ve mikro alanlarda huzurlu ortamlar yaratmanıza yardımcı olur. Carpex Mikro Difüzör Koku Makinesini kullanmaya Carpex Lavender Mikro Koku Kartuşu ile başlayın evinizi okaliptus ve çam kokusuna eşlik eden yasemin lavanta ve vadi zambağının birleşiminin benzersiz kokusuyla donatın .
 
Carpex Mikro Difüzör Koku Makinesi Özellikleri  
Küçük ve orta büyüklükteki alanların hoş kokulandırılmasını sağlar. Ergonomik tasarıma sahiptir ve kullanıcı dostudur. Gelişmiş mikro difüzyon teknolojisi ürünüdür .Duvara monte edilebilir veya düz zemin üzeri kullanımı vardır .Pilli veya adaptörlü çalışma seçeneklerine sahiptir .Sessiz çalışma özelliğine sahiptir .50 ml aroma kartuşları, 90 güne kadar etkilidir . 3 değişik kokulandırma ayarı mevcuttur.  Düşük enerji tüketimi ile çalışır . Farklı Carpex kokuları arasından seçim yapabilme olanağı vardır.  200 m3e kadar etkilidir.
Carpex Mikro Difüzör Koku Makinesini ister elektrik isterseniz de pil seçeneklerinden biri ile kullanabilirsiniz. Cihazınızın en iyi verimde çalışması için pilli kullanımlarda yüksek performanslı alkalin pilleri tercih etmenizi öneririz. 
 
Kutu İçeriği  
Carpex Mikro Difüzör Koku Makinesi Siyah
Carpex Lavender Mikro Koku Kartuşu 50 ml
Adaptörlü Enerji Kablosu
Montaj Vidası
Kullanım Klavuzu
Pil   
 
Carpex Mikro Difüzör Koku Makinesini 50 ml Mikro Koku Kartuşları arasından dilediğiniz kokuyu tercih ederek kullanabilirsiniz. 

%15 İndirim