Micro Koku Makinesi Beyaz + Big Boss Kartuş
Micro Koku Makinesi Beyaz + Big Boss Kartuş

Micro Koku Makinesi Beyaz + Big Boss Kartuş (447030003)

Marka : Carpex
Fiyat : ₺1.300,00(KDV Dahil)
₺650,00 `den başlayan taksitlerle

 
Mikro Alanlarda Premium Kokular Carpex Mikro Difüzör Koku Makinesi ile Big Bossin benzersiz çiçek kokusu 90 gün boyunca sizinle  200 m3e kadar olan küçük ve orta büyüklükteki alanlarda kokulandırılma sağlayan Carpex Mikro Koku Makinesi gelişmiş mikro difüzyon teknolojisi ürünüdür. Düşük enerji tüketiminin yanı sıra pilli veya adaptörlü çalışma seçenekleri ve 3 farklı koku ayarıyla kontrol daima sizde olacak 90 güne kadar etkili olan Carpex Mikro Koku Kartuşları arasından dilediğiniz seçimi yapabilir farklı kokuları deneyimleyebilirsiniz. Mikro boyutları ile yer kaplamaz duvara monte edilebilir veya düz zemin üzerinde kullanılabilir . Sessiz çalışma özelliği ile varlığını sadece kalıcı kokusuyla hissedersiniz. Ekonomik fiyatı uzun ömürlülüğü şık tasarımı ve mikro alanlarda huzurlu ortamlar yaratmanıza yardımcı olur .Carpex Mikro Difüzör Koku Makinesini kullanmaya Big Boss Mikro Koku Kartuşu ile başlayın , evinizi yasemin ve lavantaya eşlik eden hanımeliyle beyaz miskten gelen benzersiz çiçek kokularıyla donatın.
 
Carpex Mikro Difüzör Koku Makinesi Özellikleri  
Küçük ve orta büyüklükteki alanların hoş kokulandırılmasını sağlar. Ergonomik tasarıma sahiptir ve kullanıcı dostudur. Gelişmiş mikro difüzyon teknolojisi ürünüdür. Duvara monte edilebilir veya düz zemin üzeri kullanımı vardır . Pilli veya adaptörlü çalışma seçeneklerine sahiptir. Sessiz çalışma özelliğine sahiptir. 50 ml aroma kartuşları 90 güne kadar etkilidir. 3 değişik kokulandırma ayarı mevcuttur. Düşük enerji tüketimi ile çalışır. Farklı Carpex kokuları arasından seçim yapabilme olanağı vardır. 200 m3e kadar etkilidir.
 
Cihazı nasıl kullanırım? 
Carpex Mikro Difüzör Koku Makinesini ister elektrik isterseniz de pil seçeneklerinden biri ile kullanabilirsiniz Cihazınızın en iyi verimde çalışması için pilli kullanımlarda yüksek performanslı alkalin pilleri tercih etmenizi öneririz 50 ml Carpex Mikro koku kartuşunu ne kadar süre kullanabilirim Carpex Mikro Difüzör Koku Makinesini 50 ml Mikro Koku Kartuşları arasından dilediğiniz kokuyu tercih ederek kullanabilirsiniz.    

%15 İndirim