Lastik & Jant Bakım

Markalar

Fiyat Aralığı

Fırsatlar

120,00 TL 100,00 TL Ücretsiz Kargo
150,00 TL 145,00 TL Ücretsiz Kargo
300,00 TL 285,00 TL Ücretsiz Kargo
60,00 TL 50,00 TL Ücretsiz Kargo
70,00 TL 60,00 TL Ücretsiz Kargo

Lastik& Jant Bakım Ürünleri ve Fiyatları

Lastik& Jant Bakım Ürünleri ve Fiyatları

Aracınızın lastiklerinin uzun ömürlü olmasını istiyorsanız jant ve lastik bakımını aksatmamalısınız. Bu hem güvenli sürüş deneyimi hem de kozmetik açıdan dikkat etmeniz gereken noktalardandır.  Lastiklerinizin her zaman karşıdan parlamasını ve temiz durmasını istiyorsanız lastik parlatıcı gibi ürünlerimizi bulabilirsiniz. Bu ürünler özel tasarımı sayesinde lastiklerinizin yapısına zarar vermez ve tozlara karşı dahi parlak kalmasını sağlar.

Burada lastiklerinizin parlaması, temizlenmesi ve korunması adına üç etkiyi bir arada sağlayan ürünleri de bulabilirsiniz. Ergonomik tasarıma sahip ürünler bagajınızda yer kaplamaz ve her yıkamadan sonra lastiklerinizin dikkat çekici hale gelmesini sağlar. Aynı zamanda araç yıkama ve lastikçiler için daha büyük boyutlu ürünler hem kalite hem de tasarruf sağlıyor.

Lastik& Jant Bakım Ürünleri

Lastiklerinizin bakımını düzenli olarak yapmak ve sürekli parlak kalmasını sağlamak istiyorsanız lastik bakım ürünlerimizi tercih edebilirsiniz. Lastik koruyucu ürünler aynı zamanda lastiklerinizin parlak kalmasını sağlıyor. Üstelik bu ürünlerin kullanımı da çok pratiktir. Aracınızı yıkadıktan sonra birkaç metre uzaktan lastiklerinize 10-15 saniye sürede sprey şeklinde sıkabilirsiniz.

Bu uygulamadan sonra lastiklerinizin anında parlamaya başladığını göreceksiniz. Bu sayede lastikleriniz çok uzun süre parlak kalır ve her zaman temiz görünür. Lastikleriniz parlatıcı etkisi kaldığı sürece her zaman tozlara karşı korunur. Lastik ve çevresine sıktıktan sonra kuru bir bezle temizlemeniz ürünün etkisini daha da ortaya çıkaracaktır. Aradığınız lastik parlatıcı ve koruyucu ürünleri uygun fiyatlara buradan satın alabilirsiniz.

Jant Temizleyici Ürünler

Araçlarda kullanıma bağlı olarak jantlarda fren aşınması izleri bulunuyor. Bunun dışında motor yapı, katran gibi birçok madde de jantlarda istenmeyen bir görünüm ortaya çıkarıyor. Aynı zamanda kış aylarında yollardan çamurlar da jantların kirlenmesine yol açıyor. Ancak jant temizleyici ürünler sayesinde jantlarınızın her daim temiz kalmasını sağlayabilirsiniz.

Jant temizleyici ürünler lastik koruyucu gibi çok hızlı bir şekilde jantlardaki lekelere etki eder. Daha sonra uzun bir süre boyunca jantlarınızın daha korunaklı kalmasını sağlar. Jantlarınızın korunaklı kalması ve aracınızın her zaman titiz görünmesi için jant ve lastik bakım ürünlerini hemen satın alabilirsiniz.

 


Carpex Online
Carpex Online ile iletişime geçtiğiniz için teşekkürler