Dizel Güç Katkısı 250 ML (318010004)

0,00

Dizel yakıtın verimliliğini artırma, yakıtın egzoz gazı emisyonlarını azaltma,yanma verimliliğini artırma, dizel motorun performansını artırma, dizel motorun çalışmasını kolaylaştırma gibi ayrıcalıklar sunmaktadır.

Net %25 İndirim!
indirim

Ürün Özellikleri

Dizel yakıtla birlikte kullanılarak yakıt sisteminde biriken kir, tortu ve yanma kalıntılarını temizler. Dizel Güç Katkısı, genellikle içerisinde deterjanlar, solventler, yanma temizleyicileri ve yağlama bileşenleri gibi özel formülasyonlar içerir.Ürün, enjektörlerde biriken karbon birikintilerini çözer ve temizler, bu sayede enjektörlerin daha verimli çalışmasını sağlar. Dizel Güç Katkısı, yakıt sisteminin düzgün çalışmasını sağlayarak yakıt püskürtme kalitesini artırır, motor performansını optimize eder ve güç çıkışını artırır.

 

Önemli Notlar

Dizel yakıt deposunun yakıt seviyesi düşükken veya boşken dizel güç katkısı uygulamaya başlayın.Yakıt deposunu tamamen doldurun. Böylece dizel güç katkısı, yakıt sisteminin her noktasına etkin bir şekilde yayılır. Araç kullanımı sırasında dizel güç katkısı etkisini göstermeye başlayacaktır.

Materyal
Plastik
Renk
Siyah
Gramaj
250 ML
Ölçü
250 ML
Kategori
Otomotiv
  • HIZLI TESLİMAT
  • GÜVENLİ ALIŞVERİŞ
  • ORİJİNAL ÜRÜN
PAYLAŞ
PAYLAŞ
Tüm Taksit Seçenekleri
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR