Dezenfektan

Markalar

Fiyat Aralığı

Fırsatlar

35,00 TL 30,00 TL Ücretsiz Kargo
64,07 TL 59,49 TL Ücretsiz Kargo
972,00 TL 828,31 TL Ücretsiz Kargo
251,69 TL 233,39 TL Ücretsiz Kargo
61,36 TL 39,00 TL Ücretsiz Kargo
109,83 TL 96,10 TL Ücretsiz Kargo

Dezenfektan Çeşitleri ve Fiyatları

Dezenfektan Çeşitleri ve Fiyatları

Son zamanlarda pandemi ve küresel salgın etkisiyle birlikte hijyen çok önemli bir hale geldi. Bu yüzden de hijyeni sağlayacak en önemli ürünlerin başında dezenfektan geliyor. Özellikle yaşam alanlarının giriş çıkışlarında her zaman dezenfektanlar bulunuyor.

Bunun yanında yanımızda da küçük de olsa dezenfektan sprey her zaman bulunduruyoruz. İş yerinde, dışarıda, okulda ve kısacası her zaman çantamızda ve cebimizde bir dezenfektan oluyor. Bu yüzden de sizin için tamamen sağlıklı ve hijyenik dezenfektanları uygun fiyatlarla satışa sunuyoruz. Aynı zamanda bu bölümde dezenfektan makinelerini de çok uygun fiyatlarla bulabiliyorsunuz. Sizin için dezenfektanları ve tüm ekipmanlarını her zaman çok uygun fiyatlarla burada satışa sunuyoruz.

Dezenfektan Makinesi

Endüstriyel tasarımlarda ayaklı basılacak dezenfektan makinelerinin dışında sensörlü dezenfektan makinesi kullanılıyor. Bu ürünler sensör özelliğine sahip olduğu için teması ortadan kaldırır. Böylece dezenfektan kullanımında sizlere maksimum hijyen sağlar. Aynı zamanda içinde dezenfektan bittiği anda kolayca ekleme yapmayı başarabilirsiniz.

Otomatik olarak çalışan dezenfektan dispenseri her kullanım için 1 ml dezenfektan veriliyor. Aynı zamanda makinenin içinde dezenfektan kartuş hacmi 900 ml’dir. Buna ek olarak cihazın iki yıl da garantisi bulunuyor. İşyeri, ofis ve toplu yaşam alanlarında özellikle banyo ve lavabolarda endüstriyel tasarıma modern bir dezenfektan makinesi arıyorsanız koleksiyonumuzda istediğiniz ürünü çok uygun fiyatlarla ve yeni nesil sensör teknolojisiyle hemen satın alabilirsiniz.

Dezenfektan Fiyatları

Dezenfektan spreyler genellikle küçük boyutlu olduğu için fiyat açısından çok sıkıntı yaratmıyor. Ancak dezenfektanlar toplu yaşam alanlarında bütçeyi ciddi oranda zorlayabiliyor. Bu yüzden gerçekten kaliteli olan bir dezenfektan arıyorsanız web sitemiz üzerinden satın alabilirsiniz.  Dezenfektan fiyatları konusunda hemen karşılaştırma yapabilirsiniz. Sizin için her zaman bu kategoride özel indirimler uyguluyoruz.

Alkol bazlı el ve vücut dezenfektanı 1 litre, 5 litre gibi farklı seçeneklerle satışa sunuluyor. Aynı zamanda konsantre olarak da satışa sunulan dezenfektanlarımız bulunuyor. Her mekanda ve günün her anı kişisel hijyeninizi korumak için en uygun fiyatlarla ve ücretsiz kargo seçeneğiyle dezenfektan ve kartuşlu makinesini hemen satın alabilirsiniz.


Carpex Online
Carpex Online ile iletişime geçtiğiniz için teşekkürler