%42

Deri Bakım Temizleyici ve Koruyucu Krem 250 ml.

343010002 /
8693699000899
Deri Bakım Temizleyici ve Koruyucu Krem 250 ml.

ORJİNAL
ÜRÜN
GÜVENLİ
ALIŞVERİŞ
HIZLI
TESLİMAT


Carpex Deri Bakım Kremi 250 ml.

Her zaman yeni deri görünümünü koruyun!

Carpex Deri Bakım Kremi, arabanızda, evinizde ve tüm deri eşyalarınızda, derinin lüks ve yeni görünümünü tekrar kazanmasını sağlamak için geliştirilmiş özel formülü ile mükemmel bakım sağlar. Derinin kuruyarak dökülmesini engeller, kullanımın verdiği zararın önüne geçer. Doğal yağ içeriği ile deriyi yumuşak ve esnek tutarken derinin ömrünü uzatır, yumuşaklığını ve doğal canlılığını korur.

 

Ürünün Özellikleri

Doğal yağ içeriği ile deriyi yumuşak ve esnek tutar. Özel geliştirilmiş doğal yağ içeriği derinin ömrünü uzatmaya yardımcı olur. Zarar vermeden derinlemesine bakım sağlar. Yüzeyini değiştirmeden, parlak ve doğal görünümünü yeniden kazandırır, natürel bir parlaklık ve yumuşaklık verir.

 

Nerelerde Kullanırım?

Arabanızda, döşemelerinizde, evinizde ve tüm deri eşyalarınızda kullanabilirsiniz.

 

Neden Kullanmalıyım?

Deri, oluşumu gereği kurumaya eğilim gösteren bir maddedir ve iyi bakılmadığı taktirde dökülmeye başlar. İlk günden itibaren düzenli bakım yapılmadığında deforme olan alanların tamir edilmesi mümkün değildir. Carpex Deri Bakım Kremi'nin düzenli olarak uygulanması sayesinde deri döşemenin yumuşak dokusunu ve doğal görünümünü koruyabilirsiniz.

 

Nasıl Kullanırım?

Deri yüzeyi kirden arındırmak için temiz ve nemli bir bezle siliniz. Şişeyi iyice çalkalayınız. Carpex Deri Bakım Kremi'ni beze dökünüz ve derinin üzerine dairesel hareketlerle uygulayınız. Deri yüzeyde istenilen parlaklık düzeyine göre işlem tekrarlanabilir. Deri bakım işlemini her mevsim düzenli yapınız.

 

Carpex Hakkında

Carpex %100 Türk sermayeli uluslar arası kalitede oto bakım ve temizlik ürünleri, oto, ofis ve oda kokuları, koku makineleri ve hijyen ürünleri üreten Türkiye’nin öncü ve güvenilir markasıdır.

 

 

Popüler Ürünler


Carpex Online
Carpex Online ile iletişime geçtiğiniz için teşekkürler