Endless Love 125 ml.

437040009 /
8697461917991
Carpex Endless Love - E2 Power Koku Kartuşu 125 ml.

ORJİNAL
ÜRÜN
GÜVENLİ
ALIŞVERİŞ
HIZLI
TESLİMAT


Carpex Endless Love - E2 Power Koku Kartuşu 125 ml.

 

Aşkın Kokusunu Hissedin: Endless Love

 

Carpex Premium Selection Koku ailesinin meyvemsi kokularından olan Endless Love'un üst notasında frenk üzümü, salatalık ve yeşil notalar yer alır.

 

Frenk Üzümü, parfüm yapımında en fazla kullanılan meyvedir, bunun temel nedeni ise afrodizyak etkisidir. Ayrıca içinde bulunduğu harmanın kokularını yükseltme ve duyguları canlandırma özellikleri özellikle şarap yapımında sıkça kullanılmaktadır. Salatalık, bir başka güçlü afrodizyak kokusu olmasının yanı sıra haşerelerin yerleşmesine de engel olmakta, dikkat toplayıcı etki göstermektedir.

 

Endless Love'un orta notasını oluşturan gül, yasemin ve mügenin çiçeksi kokularıyla eşlik ederken alt notada paçuli ve miskli odunsu notalar bulunmaktadır.

 

Endless Love, tazelik ve çiçeksi kokuların odunsularla oluşturduğu benzersiz harmanıyla E2 Koku Kartuşları 90 gün boyunca bulunduğunuz ortamda rahatlama ve yenilenme sağlayacak.

 

Nerelerde Kullanırım?

Carpex E2 Power Geniş Alan Koku Makinesi 450 m3’e kadar bir alanda etkilidir. Cihazla birlikte E2 Power Koku Kartuşlarını ev, ofis ve geniş alan kokulandırmalarınızda kullanabilirsiniz.

 

Carpex Hakkında

Carpex %100 Türk sermayeli uluslar arası kalitede oto bakım ve temizlik ürünleri, oto, ofis ve oda kokuları, koku makineleri ve hijyen ürünleri üreten Türkiye’nin öncü ve güvenilir markasıdır.

 

 


Popüler Ürünler


Carpex Online
Carpex Online ile iletişime geçtiğiniz için teşekkürler