%9

Breeze 220 ml.

430040034 /
8697461911840
Carpex Citrus Breeze - A1 Koku Kartuşu 220 ml.

ORJİNAL
ÜRÜN
GÜVENLİ
ALIŞVERİŞ
HIZLI
TESLİMAT


Carpex Citrus Breeze - A1 Koku Kartuşu 220 ml.

 

Meyvelerin Tazeliğini Ruhunuza Taşıyın: Citrus Breeze

 

Carpex Premium Selection Koku ailesinin meyvemsi kokularından olan Citrus Breeze'in üst notasında bergamot, misket limonu, deniz notaları ve mandalina yer alır.

 

Bergamot, hoş kokusu ile ayırt edici özelliğe sahiptir. Rahatlatıcı etkisi pek çok doğal tedavi yönteminde kullanılır. Narenciye ailesinin en güzel kokuya sahip üyesi olan Bergamot parfümlerde de çok sık harmanlanır. Misket limonu, enerji ve tazelik sağlamasının yanı sıra kötü kokuların yerleşmesini de engeller. Deniz kokusu, yaz aylarını anımsatmasının yanı sıra ferahlatıcı, zihni arındıran, dinlendirici ve temizleyici bir etki yaratır. Carpex'in koku kartelasındaki su ve denizin bileşim notalarını, bitkisel özlerle birleştirilerek eşsiz bir koku deneyimi oluşturuluyor. Mandalina, tüm turunçgiller gibi enerji ve temizlik hissini beslemesinin yanı sıra moral düzeyini olumluya çevirmesiyle özellikle aromaterapide sıklıkla kullanılan bir kokuya sahiptir.

 

Citrus Breeze'in orta notasında kişniş ve biberiye kokuları eşlik ederken alt notada kristal kehribar, sedir ağacı, paçuli, meşe yosunu ve beyaz minsk yer alır.

 

Citrus Breeze'in meyveler ve çiçeksi baharatların benzersiz harmanıyla A1 Koku Kartuşları bulunduğunuz ortama mutluluk ve sakinlik sağlayacak.

 

Nerelerde Kullanırım?

Gelişmiş mikro difüzyon teknolojisi ürünü olan Carpex A1 Pro 900 Geniş Alan Koku Makinesi ve Carpex A1 Eco Geniş Alan Koku Makinesi geniş alanların hoş kokulandırılmasını sağlar. Cihazlarla birlikte A1 Koku Kartuşlarını ev, ofis ve geniş alan kokulandırmalarınızda kullanabilir, yeni nesil özellikleri ve harika kokularıyla huzurlu ortamlar oluşturabilirsiniz.

 

Carpex Hakkında

Carpex %100 Türk sermayeli uluslar arası kalitede oto bakım ve temizlik ürünleri, oto, ofis ve oda kokuları, koku makineleri ve hijyen ürünleri üreten Türkiye’nin öncü ve güvenilir markasıdır.


Popüler Ürünler


Carpex Online
Carpex Online ile iletişime geçtiğiniz için teşekkürler