Cam Buğu Önleyici Sprey 200ML
Cam Buğu Önleyici Sprey 200ML

Cam Buğu Önleyici Sprey 200 ML (345030001)

Marka : Carpex
Fiyat : ₺84,00(KDV Dahil)
₺42,00 `den başlayan taksitlerle

Görüş alanınızı buğuya bırakmayın! Carpex Cam Buğu Önleyici Sprey, kış aylarında camlarda oluşan buğulanmayı önler. Otomobil ve motosiklet kasklarında buğudan oluşan görüş kaybını ortadan kaldırır. Ev, ofis ve dükkan vitrinlerinde buğunun tozla bileşerek lekelere neden olmasını engeller. Carpex Cam Buğu Önleyici'nin özel formülü camlarınızın parlamasını sağlar ve kalıcı etkisiyle uzun süre etkisini korur. Carpex Cam Buğu Önleyici Sprey ile buğu yok, leke yok, tehlike yok! Net ve açık bir yol görüşü ile güvenli yolculuğun ve parlayan camların keyfini çıkartın.

IFrame Ürün Özellikleri

* Kış aylarında sıcaklık farkının neden olduğu buğuyu engeller.

* Kalıcı formülüyle etkisi uzun süre devam eder.

* Özel formülü sayesinde camlarda parlak bir görünüm sağlar.

* Camlarda buğu ve toz birleşiminden kaynaklanan lekelerin oluşmasını engeller.

Nerelerde Kullanırım?

Kış aylarında, özellikle dışarıdaki soğuk hava ile temas eden tüm cam yüzeylerde kullanılabilir. Tüm yol taşıtlarının (otomobil, kamyon, otobüs, vs.) ön, arka ve yan camları ile aynaları, motorsiklet kaskları, ev ve ofis camları ile dükkan vitrinlerinden gözlük camlarına kadar geniş bir kullanım alanı sunar.

Neden Kullanmalıyım?

Buğu, kışın sıcak bir ortamın göstergesi olsa da özellikle otomobilden kamyon ve otobüslere kadar, tüm taşıtlarda, görüş alanını engelleyerek trafikte can kaybına sebebiyet verebilecek kadar büyük tehlikelere neden olabilir. Otomobillerin buğu önlemleri ön ve arka camlarda etkili olsa da yan camlar ve dolayısıyla yan aynalarda tam olarak etki gösteremeyebilir. Carpex Cam Buğu Önleyici Sprey sayesinde tüm kış boyunca buğu kaynaklı görüş kaybının önüne geçebilirsiniz. Ev ve ofis camlarında oluşan buğu, tozla birleşerek lekelere neden olur ve sık sık silinme ihtiyacı ortaya çıkar. Dükkan vitrinlerindeki buğu ise dışarıdaki insanlarla olan görsel iletişime zarar verir. Carpex Cam Buğu Önleyici Sprey'in özel formülü camlardaki buğuya engel olurken özel formülü sayesinde parlak görünüm sağlar.

Nasıl Kullanırım?

Carpex Cam Buğu Önleyici'yi kullanmadan önce uygulayacağınız yüzeyin kuru ve temiz olmasına dikkat edin. Kullanmadan önce ürünü iyice çalkalayın ve buğulanmayı engellemek istediğiniz camların iç yüzeylerine püskürterek iyice yayın. 1 dakika kurumasını bekleyin, kuru bir bez yardımı ile bastırmadan silin.

Carpex Hakkında

Carpex %100 Türk sermayeli uluslar arası kalitede oto bakım ve temizlik ürünleri, oto, ofis ve oda kokuları, koku makineleri ve hijyen ürünleri üreten Türkiye’nin öncü ve güvenilir markasıdır.

%20 İndirim