A1 Pro 900 Koku Makinesi
A1 Pro 900 Koku Makinesi

A1 Pro 900 Koku Makinesi (430040033)

Marka : Carpex
Fiyat : ₺3.500,00(KDV Dahil)
₺1.750,00 `den başlayan taksitlerle

En geniş alanların bile kokusunu kontrol edin. İnsanlar, yiyecekler, parfümler ve daha sayısız etkenin uzun saatler boyunca hareket halinde kaldığı geniş alanlarda temiz ve hoş kokunun kalıcı kalmasını sağlamak için tek ihtiyacınız Carpex A1 Pro 900 Geniş Alan Koku Makinesi ve Carpexin eşsiz koku seçenekleri Gelişmiş mikro difüzyon teknolojisi ürünü olan Carpex A1 Pro 900 Geniş Alan Koku Makinesi 900 m3e kadar kapalı alanda gösterdiği etkisiyle geniş alanların hoş kokulandırılmasını sağlar. 28x24 cmlik ebatlarıyla yer kaplamaz düz zeminde kullanılabildiği gibi duvara da monte edilebilir. 24 saat ayarlı dijital ekranında çalışma başlangıç ve bitiş zamanlamasını ayarlanabilir ,difüzyon ve bekleme aralıklarını sizin tercih ettiğiniz ayarda kullanabilirsiniz. Hafta sonu açık veya kapalı seçenekleri sunmasının yanı sıra haftanın belirleyeceğiniz herhangi bir gününde kapalı kalması fonksiyonu da bulunmaktadır. Carpex A1 Pro 900 Geniş Alan Koku Makinesi geniş alanların kokusunu sizin yerinize kontrol eder .Kolaylıkla değiştirilebilen aromatik koku kartuşları ile Carpexin farklı kokularını deneyimleyebilirsiniz . Özel kartuşları arasından seçeceğiniz premium kokular 90 gün boyunca iş ve yaşam alanınızda mükemmel bir koku ambiyansı sağlar .Şık farklı ve kullanıcı dostu Carpex A1 Pro 900 Geniş Alan Koku Makinesi yeni nesil özellikleri ve harika kokularıyla huzurlu ortamlar yaratmanıza yardımcı olur .

Carpex A1 Pro Geniş Alan Koku Makinesi Özellikleri

Geniş alanların hoş kokulandırılmasını sağlar . Mükemmel bir koku ambiyansı sağlar . Şık farklı ve kullanıcı dostudur . Gelişmiş mikro difüzyon teknolojisi ürünüdür . 24 saat ayarlı dijital ekrana sahiptir . Ayarlanabilir başlangıç ve bitiş zamanına sahiptir . Ayarlanabilir difüzyon ve bekleme aralıklarına sahiptir . Hafta sonu açıkkapalı özelliği mevcuttur . Duvara monte edilebilir veya düz zemin üzerinde kullanımı vardır . 900 m3e kadar etkilidir . A1 Pro 900 için ilave özellik Haftanın seçilen herhangi bir günü kapalı fonksiyonu mevcuttur.

 

Garanti süresi 2 yıl

Hızlı teknik servis ve yedek parça desteği

 

Kutu İçeriği

Carpex A1 Pro 900 Geniş Alan Koku Makinesi

Enerji Kablosu

Montaj Şablonu

Montaj Vidası

Kullanım Klavuzu

Carpex A1 Pro Geniş Alan Koku Makinesini 220 ml A1 Koku Kartuşları arasından dilediğiniz kokuyu tercih ederek kullanabilirsiniz. 

%15 İndirim
Benzer Ürünler