ÇOK SATANLAR
e2 power eco
CARPEX TEKNOLOJİLERİNİ KEŞFET
 • KÖTÜ KOKU GİDERİCİLER
  Carpex’in Koku Giderici Ürünleriyle Bulunduğunuz Ortamın Havasını Temizleyin! Evimizde ya da bulunduğumuz ortamlarda hoş olmayan kokularla karşılaşmak, zaman zaman başımıza gelen bir durumdur. Neyse ki, CARPEX’in kötü kokuları kaynağından yok etmeyi sağlayan çeşitli kötü koku giderici ürünleri bulunmaktadır. CARPEX’in kötü koku giderici ürünleri, oldukça güvenli ve sağlığa zararsızdır
 • ÇUBUKLU ODA KOKULARI
  Evinizi Isıtan Dokunuş: Çubuklu Oda Kokuları Kış ayları, soğuk hava ve uzun gecelerle birlikte gelirken, evimizde sıcaklık ve huzur arayışımız artar. İşte tam da bu noktada, kışın en sevilen çubuklu oda kokuları devreye girer ve evimizi sıcacık bir atmosfere bürüyerek ruhumuzu kışın soğukluğu ve griliğinden uzaklaştırır. Kışın evimizi sarmalayan bu özel kokular, sadece hoş bir koku değil, aynı zamanda bizlere içsel bir sıcaklık da sunar.
 • DERİN UYKU SPREYİ
  Günümüzün modern yaşamının getirdiği stres ve koşuşturmaca, uyku düzenimizi bozup, kaliteli uyku almamızı zorlaştırıyor. Bununla birlikte, melatonin ve lavanta yağı gibi doğal içeriklerle bu sorunu çözmek mümkün.
 • LEKE ÇIKARICI SPREY
  Çoklu enzim teknolojisi, doğadan ilham alarak geliştirilmiş bir temizlik yöntemidir, sadece etkili değil aynı zamanda pratik bir temizlik yöntemidir. Enzimler, doğadaki yaşamın temel bileşenlerinden biridir ve biyolojik tepkimelerde katalizör olarak görev yaparlar. lekelerin parçalanmasına ve çözülmesine yardımcı olurlar.
 • KOKU MAKİNESİ ÇEŞİTLERİ
  Koku makineleri piyasada çeşitli türde bulunan araçlar olarak karşımıza çıkıyor. Sunmuş oldukları ayrıcalıklı işlevselliklerle geniş alanların hoş olarak kokmasını sağlarlar. Aynı zamanda içerideki havasızlığa da birebir etki ederler.
 • MİCRO KOKU MAKİNESİ
  Her mekanın kendi benzersiz atmosferi vardır ve bu atmosferi oluşturan ince detaylar, ziyaretçilere unutulmaz deneyimler yaşatır. Carpex Micro Koku Makinesi, bu detaylardan biri olarak yaşam alanlarınıza katkıda bulunuyor.
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR