%10

Torpido Temizleyici 500ml

312030011 /
8680751060601
Torpido Temizleyici 500ML

ORJİNAL
ÜRÜN
GÜVENLİ
ALIŞVERİŞ
HIZLI
TESLİMAT


Vinil, lastik, kauçuk yüzeyleri parlatır ve rengini yeniler. Suni ve yağlı bir görüntü veren bazı koruyucuların aksine özel formülü aracınızda torpidonuzun parlaklığını ve yumuşaklığını korur.
Torpidonuzun yeni bir görünüme ulaşmasını sağlar. Geliştirilmiş, güçlü antistatik koruyucu formülü ile toz tutmasını geciktirerek kirlenme süresini uzatır. Yüksek performanslı silikon formülü ile kuruma yapmaz ve çatlamaları önler. Güneş ışınlarına karşı koruyucu, parlatıcı siyah bir film oluşturur.   Kullanım Alanları ve Özellikleri :   Vinil, lastik, kauçuk yüzeyleri parlatır ve rengini yeniler. Suni ve yağlı bir görüntü veren bazı koruyucuların aksine özel formülü aracınızda torpidonuzun parlaklığını ve yumuşaklığını korur.
Torpidonuzun yeni bir görünüme ulaşmasını sağlar. Geliştirilmiş, güçlü antistatik koruyucu formülü ile toz tutmasını geciktirerek kirlenme süresini uzatır. Yüksek performanslı silikon formülü ile kuruma yapmaz ve çatlamaları önler. Güneş ışınlarına karşı koruyucu, parlatıcı siyah bir film oluşturur.

Popüler Ürünler


Carpex Online
Carpex Online ile iletişime geçtiğiniz için teşekkürler