Oriental Blossom 220 ml.

437040012 /
8697461911841
Oriental Blossom 220ML

ORJİNAL
ÜRÜN
GÜVENLİ
ALIŞVERİŞ
HIZLI
TESLİMAT


Carpex Oriental Blossom - A1 Koku Kartuşu 220 ml.

 

Ferahlayın, Rahatlayın, Temizlenin: Oriental Blossom

 

Carpex Premium Selection Koku ailesinin sarımsı kokularından olan Oriental Blossom'ın üst notasında narenciye karışımı ve deniz notaları yer alır.

 

Narenciye karışımı, güçlü kokularıyla bilinen meyve çiçeği ailesinin doğru harmanıyla oluşturulmuştur. Beyin dalgalarını ve duyguları rahatlatan narenciye grubu zihni sakinleştirme özelliğine sahiptir. Deniz notaları, ferahlatıcı, zihni arındıran, dinlendirici ve temizleyici bir etki yaratır, nefesi düzenler ve stres azaltmaya yardımcı olur.

 

Oriental Blossom'ın orta notasında sardunya, yasemin ve inci çiçeğinin kokuları eşlik ederken alt notada kristal minskler bulunur.

 

Oriental Blossom, yeşil meyveler ve çiçeksi baharatların benzersiz harmanıyla A1 Pro 900 Koku Kartuşları 90 gün boyunca bulunduğunuz ortama mutluluk ve sakinlik sağlayacak.

 

Nerelerde Kullanırım?

Gelişmiş mikro difüzyon teknolojisi ürünü olan Carpex A1 Pro 900 Geniş Alan Koku Makinesi ve Carpex A1 Eco Geniş Alan Koku Makinesi geniş alanların hoş kokulandırılmasını sağlar. Cihazlarla birlikte A1 Koku Kartuşlarını ev, ofis ve geniş alan kokulandırmalarınızda kullanabilir, yeni nesil özellikleri ve harika kokularıyla huzurlu ortamlar oluşturabilirsiniz.

 

Carpex Hakkında

Carpex %100 Türk sermayeli uluslar arası kalitede oto bakım ve temizlik ürünleri, oto, ofis ve oda kokuları, koku makineleri ve hijyen ürünleri üreten Türkiye’nin öncü ve güvenilir markasıdır.


Popüler Ürünler


Carpex Online
Carpex Online ile iletişime geçtiğiniz için teşekkürler