Odour Terminator 125 ml.

430040013 /
8697461917996
Odour Terminator 125ML

ORJİNAL
ÜRÜN
GÜVENLİ
ALIŞVERİŞ
HIZLI
TESLİMAT


Carpex Odour Terminator - E2 Power Koku Kartuşu 125 ml.

 

Zihninizin Sağlığını Besleyin: Odour Terminator

 

Carpex Premium Selection Koku ailesinin sarımsı kokularından olan Odour Terminator'un üst notasında okaliptus, gardenya ve lavanta yer alır.

 

Gardenya, dünyanın en güzel kokulu çiçeği olarak kendisine haklı bir sıfat kazandıran eşsiz koku notasıyla yatıştırıcı, dengeleyici ve huzur duygularını tetikleyen benzersiz bir çiçektir. Okaliptus, tam bir şifacı olarak bilinir, hemen tüm doğal bazlı ilaç karışımlarında yerini alır, nefes açıcı özelliği ve yorgunluğu azaltmasıyla kokusu da sağlık sunar. Lavanta ise strese neden olan hormonları yavaşlatarak rahatlama sağlar, zihni sakinleştirir ve dinlendiricidir, güven duygusunu besler.

 

Odour Terminator'un orta notasını tonka ve bitkisel kokular oluştururken alt notada vanilya, sedir ağacı ve amber bulunur.

 

Odour Terminator, sağlık ve huzur sunan taze çiçeksi kokuların benzersiz harmanıyla E2 Koku Kartuşları 90 gün boyunca bulunduğunuz ortama mutluluk ve sakinlik sağlayacak.

 

Nerelerde Kullanırım?

Carpex E2 Power Geniş Alan Koku Makinesi 450 m3’e kadar bir alanda etkilidir. Cihazla birlikte E2 Power Koku Kartuşlarını ev, ofis ve geniş alan kokulandırmalarınızda kullanabilirsiniz.

 

Carpex Hakkında

Carpex %100 Türk sermayeli uluslar arası kalitede oto bakım ve temizlik ürünleri, oto, ofis ve oda kokuları, koku makineleri ve hijyen ürünleri üreten Türkiye’nin öncü ve güvenilir markasıdır.

 

 


Popüler Ürünler


Carpex Online
Carpex Online ile iletişime geçtiğiniz için teşekkürler