Nano Hijyen Kartuş

Markalar

Fiyat Aralığı

Fırsatlar

Nano Hijyen Kartuş

Nano Hijyen Kartuş

Yaşam alanlarımızın her zaman temiz ve hijyenik olmasını istiyoruz. Bu yüzden kullandığımız tüm malzemeleri ve ürünleri özel olarak seçiyoruz. Özellikle banyoların bakterilerden temizlenmesi ve hijyenik olması için kullanabileceğiniz birçok ürün bulunuyor. Özel olarak geliştirilmiş formülü sayesinde nano hijyen kartuş banyolarınızın bakterilerden arınmasında en çok işinize yarayacak ürünlerden biridir.

Hijyen kartuşlar özel bir formüle sahiptir ve yoğun bir dezenfekte katmanı bulunur. Bu özellikleri sayesinde tuvaletlerinizin bakterilerden arınmasında çok etkilidir. Aynı zamanda da gider borularınızın düzenli olarak temizlenmesini sağlar. Böylece borularınızda ortaya çıkabilecek tıkanma ve birikimlerin önüne geçebilirsiniz. Daha  hijyenik ve sorunsuz yaşam alanları için hijyen kartuşları tercih edebilirsiniz.

Nano Hijyen Kartuş Özellikleri

Tuvaletlerinizin her zaman hijyenik kalması ve güzel kokması için sürekli olarak temizlemeniz gerekiyor. Bunu yapamıyorsanız da Carpex nano hijyen kartuş sayesinde tuvaletleriniz 24 saat boyunca hijyenik kalır. Aynı zamanda bu süre içinde tuvaletleriniz her zaman güzel kokar.  Çünkü hijyen kartuşun yapısında özel parfüm vardır ve tüm kötü kokular için yeterli bir çözümdür.

Yoğun dezenfekte katmanı sayesinde kullanıldığı alanda sürekli olarak kalıcı bir hijyen sağlar. Aynı zamanda Sağlık Bakanlığı tarafından da onaylanmış olan bir temizlik ürünüdür. Hem koku yayıcı hem de hijyenik bir temizleyici arıyorsanız nano hijyen kartuş tam da aradığınız üründür. Üstelik buradan hemen sepetinize ekleyerek satın alabilirsiniz.

Nano Hijyen Kartuş Fiyatları

Farklı kokulara sahip özel formülüyle nano hijyen kartuşlar hem temizlik ürünü hem de koku parfümü özelliğini bir arada taşır. Bu sayede hem yoğun bir temizleyici hem de koku gidericiyi aynı anda tek bir üründe bulabilirsiniz. Carpex nano hijyen kartuş fiyatları hakkında burada inceleme yapabilir ve hemen istediğiniz ürünü satın alabilirsiniz.

Sizler için 500 ml ve 50 ml iki şişede satışa sunduğumuz nano hijyen kartuş çeşitlerini özel indirimlerle satın alabilirsiniz. Aynı zamanda indirimli fiyatlarımız ile çok daha uygun fiyata temizlik malzemelerinizi satın almış olursunuz. Yaşam alanlarınızın güzel kokması ve 24 saat hijyenik kalması için nano kartuşlar sizleri bekliyor.


Carpex Online
Carpex Online ile iletişime geçtiğiniz için teşekkürler