Enzimatik Konsantre Kötü Koku Giderici 1L

431010002 /
8680751060168
Carpex Kötü Koku Giderici Enzimatik Konsantre 1 Litre

ORJİNAL
ÜRÜN
GÜVENLİ
ALIŞVERİŞ
HIZLI
TESLİMAT


Carpex Kötü Koku Giderici Enzimatik Konsantre 1 Litre

 

 

 

Kötü kokuları kaynağında yok eder!

 

Kötü kokulara sebep olan organik atıkların, yağların hızla giderilmesini ve arıtılmasını sağlayan, doğadan seçilmiş akıllı mikroorganizmalardan ve enzimlerden oluşan özel bir formüldür.

 

Toksit olmayan, doğada çözünebilir. Uygulanan alanı kısa sürede ferahlatan güçlü kokusuyla, konsantre formülü ve yoğun aktif maddeleri ile birlikte içeriğindeki enzim ve milyonlarca bakteriler ile kötü kokuları kaynağında yok eder.

 

Ürünün Özellikleri?

 

  • Tuvaletlerdeki giderlerin tıkanmasını engeller.
  • Gider borularındaki yağ, kir birikimini engeller ve çözer.
  • Tuvalet koku giderici etkisiyle tuvaletlerdeki kötü koku oluşumunu durdurur.
  • İdrar, çürümüş yemek, evcil hayvan atıkları vb kötü kokuları engeller.

 

Nerelerde Kullanırım?

Tuvalet alanlarındaki yer giderleri. Tuvalet ve pisuvarlar, sifon rezervuarları, lavabo ve halı, koltuk , evcil hayvanların ve atıkların bulunduğu kötü koku oluşan alanlarda kullanabilirsiniz. 

 

Neden Kullanmalıyım?

Tuvaletlerdeki istenmeyen kokuların geneli gider hatlarından gelmektedir. Bu gider hatlarında biriken atık malzemeler zamanla kötü kokuya neden olmaktadır. Ürünümüzün içeriğindeki bakteriler düşük oksijende yüksek organik giderimi yaparak kötü kokulara ve tıkanmalara sebep olan birikimleri giderir. Bu ürün, bu gider hatlarına belli periyotlarla uygulanarak kötü kokuları önler ve durdurur. Halı, koltuk ve döşemeye sinmiş hayvan dışkısı kokularında, çürümüş yemek vb. kokularda etkilidir.

 Lavabo kokuları nasıl gider? Ya da tuvalet kokularını nasıl gideririm? Sorularının cevabı bir üründür.

 

Nasıl Kullanırım?

Uygulama miktarları giderin ve tesisatın durumuna göre değişmektedir. Pisuvarlarda oluşan biyofilm ve koku koku giderimi için aylık 250 - 300 ml. (2,5 - 3 çay bardağı) yeterlidir. Yer giderleri ve kanalizasyona açılan diğer giderler için her gidere yaklaşık 100 ml. (1 çay bardağı) haftada 3 gün uygulama yapmak sorunları çözecektir. Birbiriyle bağlı olan giderler birleştirilerek her gidere uygulama yapmak yerine bir gruba tek noktadan uygulama yapmak mümkündür. Halı, koltuk ve döşeme gibi alanlarda 1/5 oranında sulandırılarak sprey olarak kullanılır. Kullanmadan önce  görülmeyen bir alanda test ediniz.

 

Carpex Hakkında

Carpex %100 Türk sermayeli uluslar arası kalitede oto bakım ve temizlik ürünleri, oto, ofis ve oda kokuları, koku makineleri ve hijyen ürünleri üreten Türkiye’nin öncü ve güvenilir markasıdır.

 

 

 

 

 

 

 

Popüler Ürünler


Carpex Online
Carpex Online ile iletişime geçtiğiniz için teşekkürler