Havlu Makinesi

Markalar

Fiyat Aralığı

Fırsatlar

Havlu Makinesi Çeşitleri ve Fiyatları

Havlu Makinesi Çeşitleri ve Fiyatları

Lavabolarda ve banyolarda özellikle ortak kullanım alanı olan bölgelerde en az temas çok önemlidir. AVM, kamu kurumu ve iş yeri tuvaletlerinde teması azaltacak en önemli ürünlerden bir tanesi de kağıt havlu makinesi oluyor. Bu makineler farklı teknik özellikleri ve ergonomik tasarımlarıyla banyolarda hijyeni sağlıyor.

Tuvaletten sonra sensör yardımıyla ya da fotoselli tasarımıyla bu ürünler her zaman çok tercih ediliyor. Teması engelleyen ve her zaman tuvaletlerde insanların kullanabileceği kağıt peçeteler havlu dispenser çeşitleri yoğun ilgi çekiyor. Sizler için bu alanlarda hijyeni sağlayabilmek için kullanabileceğiniz havlu makinelerini burada bulabilirsiniz. Ekibimiz çok uygun fiyatlarla bu ürünleri sizlere satıyor.  En uygun fiyatlarla satışa sunulan havlu makinelerini burada bulabilirsiniz.

Sensörlü Havlu Makinesi Çeşitleri

Özellikle ortak kullanım alanlarında kullanabileceğiniz havlu makinelerini burada bulabilirsiniz. Sensörlü havlu makinesi çeşitlerini burada satın alabilirsiniz. Sizin için pilli, elektrikli ve mekanik çalışma sistemine sahip ürünler burada satışa sunuluyor.  Her ihtiyacınızı karşılayan ve insanları kolayca algılayan havlu makinelerini sizlere sunuyoruz.

Hareketli havlu makinesi çeşitleri de ayarlanabilir havlu boyuyla işlevsellik sağlıyor. Aynı zamanda servis arasında bekleme süresini de ayarlayabilirsiniz. Böylece her zaman kullanım alanına ve kağıt havluya göre kişiselleştirebilirsiniz.  Ürünlerimiz arasından ihtiyacınızı karşılayacak olan kağıt havlu makinesi çeşitlerini bulabilirsiniz. Sizin için ücretsiz kargo seçeneğiyle satışa sunulan ürünlerimizi aynı gün teslim ediyoruz.

Kağıt Havlu Makinesi Fiyatları

Ortak yaşam alanlarına sahip banyolarda kullanabileceğiniz fotoselli kağıt havlu makinesi çeşitleri her zaman çok tercih edilen ürünler oluyor. Ancak bu ürünler ihtiyacınıza ve bütçenize göre farklı teknik özelliklere sahip oluyor. Sizin için her bütçeye ve ihtiyaca hitap eden sensörlü havlu makinesi çeşitlerini burada satışa sunuyoruz.

Kağıt havlu makinesi fiyatları ürünün markası, modeli ve teknik özelliklerine göre değişiyor. Her biri farklı özelliklere sahip, tümü ergonomik tasarımıyla dikkat çeken havlu makinelerini en uygun fiyatlarla web sitemizden satın alabilirsiniz. Sizin için bazı dönemlerde çok özel indirimlerle kağıt havlu makinesi satışa sunuyoruz.  Banyolarda teması ortadan kaldırmak için her zaman ürünlerimizi tercih edebilirsiniz.


Carpex Online
Carpex Online ile iletişime geçtiğiniz için teşekkürler