Fren Balata Temizleyici

Fren Balata Temizleyici

Aracınızın kullanımı sırasında güvenli sürüş deneyimi için balata bakımları da çok önemlidir. Belirli aralıklarla aracınızın balatalarını değiştirseniz de yüksek performans ile çalışması için balatalarınızı düzenli olarak temizlemeniz gerekiyor. Bu sayede balata dışında aracınızın tüm yürüyen aksamı da kaliteli bir şekilde çalışabilir.  Fren balata temizleyici sayesinde aracınızı her zaman sorunsuz olarak kullanabilirsiniz.

Bir araçta hareketli akşamlarda zaman içinde birikintiler oluşur. Bu durumda parçalar arasında sürtünme olur. Bu duruma bağlı olarak zaman içinde hareketli parçalar aşınmaya başlar. Balata temizleyici sayesinde aracınızın hareketli aksamları arasındaki aşınma en aza iner.  Böylece balatalarınız da frene bastığınızda daha iyi çalışır ve daha uzun süre kullanabilirsiniz.

Fren Balata Temizleyici Sprey

Aracınızın dış görünümü yanında hareketli aksamlarını da düzenli olarak temizlemek istiyorsanız fren balata temizleyici sprey kullanabilirsiniz.  Bu ürünleri aracınızın kaliper, balata, disk, kampana, fren merkez silindiri, debriyaj parçaları ve yaylarında kullanabilirsiniz. Bu sayede mevcut parçalar temizlenir ve daha güçlü tutabilir. Özel formülleri sayesinde bu ürünler tozlarla birleşerek aracın balatalarında ortaya çıkan katran ve yağ gibi oluşumları kolayca temizler.

Öncelikle fren balata temizleyici spreyi kullanmadan önce tam olarak çalkalayın. Daha sonra kirli parçaların üzerine hemen sıkın. Ardından belirli bir süre hareketli parçaların içine etki etmesini bekleyin. Daha sonra da parçaları açık havada kuru bezle silin. Bu sayede her zaman balata ömrünü en üst seviyeye çıkarabilirsiniz.

Fren Balata Temizleyici Fiyatları

Fren balata temizleyici ürünler sayesinde aracınızın güvenliğini en üst seviyeye çıkarabilirsiniz. Aynı zamanda balata ve debriyaj gibi alanlarda biriken yağları ortadan kaldırabilirsiniz. Fren balata temizleyici fiyatları için bu bölümde hemen ürünler arasında karşılaştırma yapabilirsiniz. En uygun fiyatlarla her marka ve modelde aracın hareketli aksamlarını temizleyebileceğiniz ürünler satın alabilirsiniz.

Fren temizleyici balata sprey özel bir formüle sahiptir. Bu yüzden aracınızın hareketli sistemlerinde biriken her türlü yapıya nüfuz ederek kolayca temizleyebilir. Bu sayede aracınızın parça ömrünü de uzatabilirsiniz. Sizler için tüm parçaları en iyi şekilde temizliyor ve aracınızın fren performansı her zaman yüksek oluyor.


Carpex Online
Carpex Online ile iletişime geçtiğiniz için teşekkürler