%12

Carpex Feminen Modern - A1 Koku Kartuşu 220 ml.

437040010 /
8697461911842
Feminen Modern 220ML

ORJİNAL
ÜRÜN
GÜVENLİ
ALIŞVERİŞ
HIZLI
TESLİMAT


Carpex Feminen Modern - A1 Koku Kartuşu 220 ml.

 

Mutluluğu Yeniden Keşfedin: Feminen Modern

 

Carpex Premium Selection Koku ailesinin sarımsı kokularından olan Feminen Modern'in üst notasında turunçgiller ve yumuşak notalar yer alırken orta notasında menekşe, gül, ylang-ylang bulunur.

 

Turunçgiller, antidepresan özelliğiyle öne çıkar. Enerji vermesinin yanı sıra temizlik duygularını besler ve canlılık hissini artırır. Mutluluğun kokusu olma sıfatını da bu özelliklerinden alır. Menekşe, halk arasında "hercai menekşe"nin kokusuz olması daha çok bilinse de "viola odorata" türünün spesifik kokusunun şifa veren özelliği bulunmaktadır. Solunumu açarak nefes almayı kolaylaştırır. Gül, romantik bir çiçek olarak bilinir, oysa gül kokusunun eşsiz faydaları bulunur. Bunların en başında kan basıncını düşürmesi, belleği kuvvetlendirmesi, algıyı açması gelmektedir. Ylan-ylang ise aroma terapide kullanılan egzotik bir çiçektir ve enerjiyi tazelerken motivasyon sağlar.

 

Feminen Modern'in meyve ve çiçek kokularına alt notada Vanilya çubukları, tonka fasulyesi, beyaz misk, sandal ağacı ve vetiver eşlik eder.

 

Feminen Modern, yeşil meyveler ve çiçeksi baharatların benzersiz harmanıyla bulunduğunuz ortama mutluluk ve sakinlik sağlayacak.

 

Nerelerde Kullanırım?

Gelişmiş mikro difüzyon teknolojisi ürünü olan Carpex A1 Pro 900 Geniş Alan Koku Makinesi ve Carpex A1 Eco Geniş Alan Koku Makinesi geniş alanların hoş kokulandırılmasını sağlar. Cihazlarla birlikte A1 Koku Kartuşlarını ev, ofis ve geniş alan kokulandırmalarınızda kullanabilir, yeni nesil özellikleri ve harika kokularıyla huzurlu ortamlar oluşturabilirsiniz.

 

Carpex Hakkında

Carpex %100 Türk sermayeli uluslar arası kalitede oto bakım ve temizlik ürünleri, oto, ofis ve oda kokuları, koku makineleri ve hijyen ürünleri üreten Türkiye’nin öncü ve güvenilir markasıdır.


Popüler Ürünler


Carpex Online
Carpex Online ile iletişime geçtiğiniz için teşekkürler