%24

Feminen Modern 125 ml.

430040014 /
8697461917995
Feminen Modern 125ML


  Tükendi!    Stokta Olunca Haber Ver!
ORJİNAL
ÜRÜN
GÜVENLİ
ALIŞVERİŞ
HIZLI
TESLİMAT


Carpex Feminen Modern - E2 Power Koku Kartuşu 125 ml.

 

Mutluluğu Yeniden Keşfedin: Feminen Modern

 

Carpex Premium Selection Koku ailesinin sarımsı kokularından olan Feminen'in üst notasında turunçgiller ve yumuşak notalar yer alırken orta notasında menekşe, gül, ylang-ylang bulunur.

 

Turunçgiller, antidepresan özelliğiyle öne çıkar. Enerji vermesinin yanı sıra temizlik duygularını besler ve canlılık hissini artırır. Mutluluğun kokusu olma sıfatını da bu özelliklerinden alır. Menekşe, halk arasında "hercai menekşe"nin kokusuz olması daha çok bilinse de "viola odorata" türünün spesifik kokusunun şifa veren özelliği bulunmaktadır. Solunumu açarak nefes almayı kolaylaştırır. Gül, romantik bir çiçek olarak bilinir, oysa gül kokusunun eşsiz faydaları bulunur. Bunların en başında kan basıncını düşürmesi, belleği kuvvetlendirmesi, algıyı açması gelmektedir. Ylan-ylang ise aroma terapide kullanılan egzotik bir çiçektir ve enerjiyi tazelerken motivasyon sağlar.

 

Feminen'in meyve ve çiçek kokularına alt notada Vanilya çubukları, tonka fasulyesi, beyaz misk, sandal ağacı ve vetiver eşlik eder.

 

Feminen, yeşil meyveler ve çiçeksi baharatların benzersiz harmanıyla E2 Koku Kartuşları 90 gün boyunca bulunduğunuz ortama mutluluk ve sakinlik sağlayacak.

 

Nerelerde Kullanırım?

Carpex E2 Power Geniş Alan Koku Makinesi 450 m3’e kadar bir alanda etkilidir. Cihazla birlikte E2 Power Koku Kartuşlarını ev, ofis ve geniş alan kokulandırmalarınızda kullanabilirsiniz.

 

Carpex Hakkında

Carpex %100 Türk sermayeli uluslar arası kalitede oto bakım ve temizlik ürünleri, oto, ofis ve oda kokuları, koku makineleri ve hijyen ürünleri üreten Türkiye’nin öncü ve güvenilir markasıdır.


Popüler Ürünler


Carpex Online
Carpex Online ile iletişime geçtiğiniz için teşekkürler