Cute 125 ml.

430040016 /
8697461917993
Carpex Cute - E2 Power Koku Kartuşu 125 ml.

ORJİNAL
ÜRÜN
GÜVENLİ
ALIŞVERİŞ
HIZLI
TESLİMAT


Carpex Cute - E2 Power Koku Kartuşu 125 ml.

 

Enerjinizi ve Dikkatinizi Artırın: Carpex Cute

 

Carpex Premium Selection Koku ailesinin meyvemsi kokularından olan Cute'un üst notasında mango, nektarin ve kan portakalı yer alır.

 

Mango, meyvelerin kraliçesi lakabını tadından çok benzersiz kokusuyla almıştır. Enerji veren tatlı kokusunun tropik etkisiyle canlandırıcıdır. Nektarin, şeftali ailesinin en güçlü koku notalarından birini taşır ve tazelik hislerini besler. Kan portakalı ise özellikle görsel algıyı güçlendirici etkisiyle öne çıkarken dikkati artırır. Afrodizyak olarak da kullanılmaktadır.

 

Cute'un orta notasını oluşturan lotus, elma, ahududu ve nilüfer kokularına alt notada misk, sandal ağacı ve hindistan cevizi eşlik eder.

 

Cute, tatlı ve çiçeklerin benzersiz harmanıyla E2 Koku Kartuşları 90 gün boyunca bulunduğunuz ortama enerji ve güçlenme sağlayacak. 

 

Carpex Cute - Carpex E2 Power Geniş Alan Koku Makinesi Kartuşu 125 ml

 

 

Nerelerde Kullanırım?

Carpex E2 Power Geniş Alan Koku Makinesi 450 m3’e kadar bir alanda etkilidir. Cihazla birlikte E2 Power Koku Kartuşlarını ev, ofis ve geniş alan kokulandırmalarınızda kullanabilirsiniz.

 

Carpex Hakkında

Carpex %100 Türk sermayeli uluslar arası kalitede oto bakım ve temizlik ürünleri, oto, ofis ve oda kokuları, koku makineleri ve hijyen ürünleri üreten Türkiye’nin öncü ve güvenilir markasıdır.

 

 


Popüler Ürünler


Carpex Online
Carpex Online ile iletişime geçtiğiniz için teşekkürler