Antibakteriyel Köpük

Markalar

Fiyat Aralığı

Fırsatlar

Antibakteriyel Köpük

Antibakteriyel Köpük

Köpük sabunlar son yıllarda çok daha ekonomik ve sağlıklı olması sebebiyle tercih edilmeye başladı. Özellikle antibakteriyel ürünlere olan yönelimin artmasıyla birlikte antibakteriyel ve sabun özelliği antibakteriyel köpük ile bir arada buluşuyor.  Köpürtme özelliği olan temizleyiciler her zaman sabunlara göre daha az kullanılır. Bu yüzden de işletmeler ve markalar için hijyen maliyetleri en aza iner.

Sabunların tüm özelliklerini içinde barındıran bu ürünler aynı zamanda mikroplara karşı da ellerinizi korur. Kullanım gerçekleştirdiğinizde elinizde ortaya çıkacak mikroplar tamamen temizlenir ve her zaman kişisel hijyeninizi sağlar. Bu ürünlerle hem el hem yüz hem de vücut temizliği yapabilirsiniz. Ortak alanların fazla olduğu mekanlarda antibakteriyel köpük ile hijyen sağlanabilir.

Antibakteriyel Köpük Sabun

Ortak yaşam alanlarında hem hijyenik hem de daha az tüketim için köpük sabunlar kullanabilirsiniz. Aynı zamanda sabunlarla birlikte bakterilerden de kurtulmak istiyorsanız antibakteriyel köpük sabun kullanabilirsiniz. Bu ürünler özellikle otel, hastane, restoran ve iş yeri gibi enfeksiyon riskinin en üst seviyeye çıktığı yerlerde kullanılabilir.

Buna ek olarak okullarda, askeriyede, gıda üretim tesislerinde ve kamuya açık işletmelerde susuz bir şekilde kullanılabilir. Yani su kullanmadan bir durulama ve hijyen istiyorsanız antibakteriyel köpük tercih edebilirsiniz. Bu ürünle el, yüz ve vücut temizliği yapılabilir. Bu ürün Sağlık Bakanlığı tarafından onaylıdır ve suya ihtiyaç duymadan antibakteriyel hijyen ve temizlik elde edilmesini sağlar.

Antibakteriyel Köpük Fiyatları

Toplu yaşam alanları her zaman temas alanı olur ve buralarda enfeksiyon riski her zaman yüksektir. Sadece el teması olmasa da vücut da buralarda her zaman enfeksiyona açıktır. Bu yüzden de suya ihtiyaç duymadan antibakteriyel hijyen sağlayacak köpükleri tercih edebilirsiniz. Hemen antibakteriyel köpük fiyatları hakkında bir karşılaştırma yapabilirsiniz.

Ürünü 5 litre konsantre antibakteriyel hijyenik köpük ile birlikte 2 tane köpük pompalı şişe ile yolluyoruz.  Böylece şişeleri istediğiniz zaman doldurabiliyor ve tamamen su kullanmadan antibakteriyel el, yüz ve vücut temizliği yapabiliyorsunuz. Ürünlerimizi hemen buradan satın alabilir ve ücretsiz kargo seçeneğimiz ile antibakteriyel köpükleri bulabilirsiniz.


Carpex Online
Carpex Online ile iletişime geçtiğiniz için teşekkürler