Sabun Makinesi

Markalar

Fiyat Aralığı

Fırsatlar

Sabun Makinesi

Sabun Makinesi

Banyo ve mutfaklarda hijyeni sağlamak için sabunlar en çok kullanılan ürünler oluyor. Evlerde sabun kullanımı sorun olmazken toplu yaşam alanlarında bulunan tuvalet ve banyolarda sabunlar çok yoğun tüketilebiliyor. Bu yüzden de sıvı sabunlar için genellikle otomatik sabun makinesi kullanılıyor. Bu ürünler sayesinde sabunları çok daha ekonomik şekilde kullanabilir ve her zaman temassız bir şekilde hijyeni sağlayabilirsiniz.

Toplu yaşam alanlarında her zaman temassız teknolojiler kullanılıyor. Tuvalet ve banyolarda basmalı sabun makineleri olursa her zaman hijyen ortadan kalkar ve temas söz konusu olur. Bu yüzden bu alanlarda ise sabun dispenser ile teması ortadan kaldırabilirsiniz. Bu ürünlerde sabunu temassız bir şekilde kullanabilirsiniz.

Sabun Makinesi Çeşitleri

Banyo ve lavabolarda ellerinizi yıkadıktan sonra sabunu da hiçbir temas olmadan kullanmak istiyorsanız sensörlü sıvı sabun makinesi kullanabilirsiniz. Özellikle ofis, işyeri, endüstriyel tesisler, AVM’ler, kafe ve restoranlar gibi tüm alanlarda bu makineler hem estetik hem de çok kullanışlı oluyor. Aynı zamanda banyoda teması ortadan kaldırarak hijyeni sağlıyor.

Köpük sabun makinesi de son yıllarda çok ilgi görüyor. Özellikle gıda alanında hizmet veren işletmelerde kurumsallığı ön plana çıkartıyorsanız köpük sabunları kullanabilirsiniz. Aynı zamanda evlerinizde de köpük sabun kullanmak istiyorsanız köpük sabun makinelerini satın alabilirsiniz. Sizin için her beğeniye ve tarza uygun köpük makinelerini çok uygun fiyatlarla satışa sunuyoruz.

Sabun Makinesi Fiyatları

Sabun makineleri sensörlü, elektrikli ve farklı teknik özelliklerle üretiliyor. Elektrikli sabun makinesi en çok tercih edilen ürünlerimiz arasında yer alıyor.  Ortak kullanım alanlarında kaliteli bir sabun makinesi arıyorsanız direkt olarak elektrikle çalışan modelleri tercih edebilirsiniz. Tabii en kaliteli ürünleri satın almak için hemen ürünlerimiz arasında karşılaştırmalar yapabilirsiniz.

Sabun makinesi fiyatları teknik özelliklere göre değişiyor. Tamamı minimal tasarıma sahip, teması ortadan kaldıran sabun makineleri banyo ve lavabolarda çok doğru seçimler oluyor. Sizin için her zaman en uygun fiyatlı sabun makinelerini satışa sunuyoruz. Çok hızlı bir şekilde kargo gönderimi yapıyoruz ve ücretsiz kargo seçeneğiyle de sabun dispenser satışı yapıyoruz.


Carpex Online
Carpex Online ile iletişime geçtiğiniz için teşekkürler