Araç İç Temizlik Koruma Ürünleri

Araç İç Temizlik Koruma Ürünleri

Aracınızın iç temizliği ve kozmetiği için çok özeniyorsanız doğru ürünleri kullanmanız gerekiyor.  Dış temizlik konusunda her ne kadar rahat olsanız da aracınızın içini sürekli olarak hijyenik, temiz ve kozmetik açıdan güzel tutmak istiyorsanız o kadar rahat hareket etmeniz gerekiyor. Bu yüzden de deri temizleyici veya kumaşlarınızı temizleyecek bir ürüne mutlaka ihtiyacınız var.

Bu bölümde araçlarınızın iç bölümlerini her zaman temiz tutmanızı sağlayacak ürünlere ulaşabilirsiniz. Aynı zamanda bu bölümde yer alan ürünler araçlarınızın koltuk kumaşlarını koruyacak şekilde tasarlanmıştır. Yani bir taraftan iç kozmetiğini sağlarken bir taraftan da aracınızın iç kozmetiğinin uzun bir süre korunmasına katkıda bulunuyorsunuz.  Aradığınız tüm ürünleri burada çok uygun fiyatlarla hemen satın alabilirsiniz.

Kumaş ve Döşeme Temizleyici Ürünler

Aracınızın iç bölümünde yer alan paspas ve kumaşları temizlemek için özel bir ürün arıyorsanız bu iş için carpex kumaş döşeme temizleyici tam da ihtiyacınız olan üründür. Bu ürün ile aracınızın iç bölümünü çok kısa bir süre içinde kolayca temizleyebilirsiniz. Aynı zamanda güçlü temizleme özelliği sayesinde uzun süre boyunca aracığınızın içinin temiz kalmasını sağlar.

Kumaş temizleyici ürünün ergonomik fırçası sayesinde tüm tekstil ürünlerinde aracınızın içini kolayca temizleyebilirsiniz.  Döşeme temizleyiciyi püskürttükten sonra fırçası ile kolaylıkla aracınıza uygulayabilirsiniz. Aracınızı yıkarken ya da normal zamanda bu ürünü uygulayarak aracınızı her zaman temiz tutmayı başarabilirsiniz.

Araç İçi Deri Temizleyici

Aracınızın içinde deri bölümleri temizlemek için deri temizleyici kullanabilirsiniz. Doğal deri alanlar kullanıma bağlı olarak yıpranır ve canlı görünümünü yitirir. Ancak araç içi deri temizleyici ürünümüz ile deriye lüks ve parlak görünümünü geri kazandırabilirsiniz. Üstelik araç içi dışında ev ve ofislerinizde de kullanabileceğiniz bir üründür.

Deride bakım düzenli yapılmadığında zamanla kuruma ve dökülme görülür. Deri bakım kremini yumuşak bir beze dökerek deri bölgeye dairesel hareketlerle düzenli uygularsanız deri bölgenin yüzeyinde her zaman ilk gün olan parlaklığı koruyabilirsiniz. Aynı zamanda bu parlaklığı döşemelerde ve tüm deri eşyalarınızda da kullanabilirsiniz. Araç içi temizlik ve koruma ürünleri için bu bölümden sipariş verebilirsiniz.

 


Carpex Online
Carpex Online ile iletişime geçtiğiniz için teşekkürler