%27

Clean Ozonic 125 ml.

430040038 /
8697461917990
Clean Ozonic 125ML


  Tükendi!    Stokta Olunca Haber Ver!
ORJİNAL
ÜRÜN
GÜVENLİ
ALIŞVERİŞ
HIZLI
TESLİMAT


Carpex Clean Ozonic - E2 Power Koku Kartuşu 125 ml.

 

Stresi Azaltın ve Mutluluğu Koklayın: Clean Ozonic

 

Carpex Premium Selection Koku ailesinin sarımsı kokularından olan clean Ozonic'in üst notasında bergamot, limon, muz ve lavanta yer alır.

 

Limon, özellikle kolonya üretiminde en sık kullanılan meyve olmasıyla ünlüdür. Sebebi ise stres azaltıcı etkisi, seratonin salgılanmasına yardımcı olması, burun deliklerini açarak daha rahat nefes almayı kolaylaştırmasıdır. Ananas, mutluluk çağrıştıran tatlı kokusunun yanı sıra kötü kokuların da ortamda yerleşmesine engel olan özelliğiyle benzersizdir. Muz ise tokluk duygusunu arttırdığı klinik deneylerle kanıtlanmıştır. Bu iki sarı meyve vücutta endorfin salgınlamasını tetikler ve depresyona karşı etkilidir. Bergamot, hoş kokusu ile ayırt edici özelliğe sahiptir. Rahatlatıcı etkisi pek çok doğal tedavi yönteminde kullanılır. Narenciye ailesinin en güzel kokuya sahip üyesi olan Bergamot parfümlerde de çok sık harmanlanır. Lavanta ise strese neden olan hormonları yavaşlatarak rahatlama sağlar, zihni sakileştirir ve dinlendiricidir, güven duygusunu besler.

 

Clean Ozonic'in orta notasını karanfil tomurcuğu, orkide, zambak, gül ve gardenya çiçeksi kokularıyla eşlik ederken alt notada tonka tohumu, vanilya, sedir ağacı, sandal ağacı ve pudralı minskler bulunur.

 

Clean Ozonic, sarı meyveler ve ağaç kokularının benzersiz harmanıyla E2 Koku Kartuşları 90 gün boyunca bulunduğunuz ortama mutluluk ve sakinlik sağlayacak.

 

Nerelerde Kullanırım?

Carpex E2 Power Geniş Alan Koku Makinesi 450 m3’e kadar bir alanda etkilidir. Cihazla birlikte E2 Power Koku Kartuşlarını ev, ofis ve geniş alan kokulandırmalarınızda kullanabilirsiniz.

 

Carpex Hakkında

Carpex %100 Türk sermayeli uluslar arası kalitede oto bakım ve temizlik ürünleri, oto, ofis ve oda kokuları, koku makineleri ve hijyen ürünleri üreten Türkiye’nin öncü ve güvenilir markasıdır.

 

 


Popüler Ürünler


Carpex Online
Carpex Online ile iletişime geçtiğiniz için teşekkürler