Charming Florals 220 ml.

430040037 /
8697461911846
Charming Florals 220ML

ORJİNAL
ÜRÜN
GÜVENLİ
ALIŞVERİŞ
HIZLI
TESLİMAT


Carpex Charming Florals - A1 Koku Kartuşu 220 ml.

 

Verimli ve Huzurlu Ortamların Sırrı: Charming Florals

 

Carpex Premium Selection Koku ailesinin meyvemsi kokularından olan Charming Florals'ın üst notasında bergamot ve ananas yer alırken orta notasında gül ve sardunya bulunur.

 

Bergamot, hoş kokusu ile ayırt edici özelliğe sahiptir. Rahatlatıcı etkisi pek çok doğal tedavi yönteminde kullanılır. Narenciye ailesinin en güzel kokuya sahip üyesi olan Bergamot parfümlerde de çok sık harmanlanır. Ananas, mutluluk çağrıştıran tatlı kokusunun yanı sıra kötü kokuların da ortamda yerleşmesine engel olan özelliğiyle benzersizdir. Gül, romantik bir çiçek olarak bilinir, oysa gül kokusunun eşsiz faydaları bulunur. Bunların en başında kan basıncını düşürmesi, belleği kuvvetlendirmesi, algıyı açması gelmektedir. Sardunya, stresi yok etme ve rahatlatma özelliğinin yanı sıra mutluluk hormonlarını de tetikleyerek huzurlu ortam yaratmaya yardımcı oluyor. Ayrıca doğal bir sivrisinek kovucu olarak da kullanılır.

 

Charming Florals'ın alt notasında miskler eşlik eder.

 

Charming Florals'ın benzersiz meyvemsi çiçek harmanıyla A1 Koku Kartuşları bulunduğunuz ortamda mutluluk ve sakinlik hissi sağlayacak.

 

Nerelerde Kullanırım?

Gelişmiş mikro difüzyon teknolojisi ürünü olan Carpex A1 Pro 900 Geniş Alan Koku Makinesi ve Carpex A1 Eco Geniş Alan Koku Makinesi geniş alanların hoş kokulandırılmasını sağlar. Cihazlarla birlikte A1 Koku Kartuşlarını ev, ofis ve geniş alan kokulandırmalarınızda kullanabilir, yeni nesil özellikleri ve harika kokularıyla huzurlu ortamlar oluşturabilirsiniz.

 

Carpex Hakkında

Carpex %100 Türk sermayeli uluslar arası kalitede oto bakım ve temizlik ürünleri, oto, ofis ve oda kokuları, koku makineleri ve hijyen ürünleri üreten Türkiye’nin öncü ve güvenilir markasıdır.

 


Popüler Ürünler


Carpex Online
Carpex Online ile iletişime geçtiğiniz için teşekkürler