Carpex Araç İçi Temizleyici Black Series 600 ml.

341030001 /
8680751060250
Carpex Araç İçi Temizleyici Black Series 600 ml.
17,14 TL 24,48 TL

ORJİNAL
ÜRÜN
GÜVENLİ
ALIŞVERİŞ
HIZLI
TESLİMAT


Carpex Araç İçi Temizleyici Black Series 600 ml.

 

Temizliği Aracınızın İçine Davet Edin!

Koltuğa dökülen kahve, halılara damlayan yağ izleri ve torpido üzerindeki el lekeleri... Aracınızın içinde geçirdiğiniz vaktin leke ve kir olarak iz bırakmasına izin vermeyin... Carpex Araç İçi Temizleyici ile temizliği otomobilinizin içindeki tüm yüzeylerde fark edin, yolculuğunuza temizliğin huzuru eşlik etsin.

 

Aracınızın içinde bir leke oluştuğu anda müdahale edin, temizliği beklemeyin... Carpex Araç İçi Temizleyici, sprey özelliği sayesinde her an elinizin altında ve aracınızın içindeki yardımcınız olacak. Aracınızın temizliği bittikten sonra evdeki döşeme, halılarda da kullanmayı deneyin...

 

 

Ürünün Özellikleri?

%90 biyolojik olarak parçalanabilir formülü sayesinde yağ, çay, kahve, yemek vb. lekeleri, vinil, kumaş, kauçuk, plastik, torpido ve tüm iç döşeme gibi yüzeylerden temizlemek için güvenle kullanılabilir.

 

Nerelerde Kullanırım?

Carpex Araç İçi Temizleyici vinil, kumaş, kauçuk, plastik, torpido ve tüm iç döşemelerde güvenle kullanılabilir. Otomobilin yanı sıra ev, ofis ve diğer birçok yerde her türlü temizlik amaçlı kullanım için uygundur.

 

Neden Kullanmalıyım?

Otomobillerin araç içi temizlikleri sırasında özellikle koltuk ve döşeme yıkamaları çoğu zaman kumaşın içine işlemiş lekelerin temizlenmesi için yeterli olmaz. Detaylı iç temizlik ise maliyet ve zaman anlamına gelir. Carpex Araç İçi Temizleyici sayesinde çok daha uygun maliyetle döşemelerdeki kir ve lekelerden kurtulabilirsiniz. Aracınızın döşemelerini bitirdikten sonra evinizdeki veya ofisinizdeki koltuklarda da kullanmak isteyeceksiniz, deneyin...

 

Nasıl Kullanırım?

15-20 cm uzaktan püskürtüp hav bırakmayan bir bez ile dairesel hareketlerle siliniz. Ağır kire maruz kalmış ve girintili yüzeylere ikinci defa sıkarak, plastik yumuşak bir fırça ile fırçalayınız, daha sonra nemli bezle siliniz.

 

Carpex Hakkında

Carpex %100 Türk sermayeli uluslar arası kalitede oto bakım ve temizlik ürünleri, oto, ofis ve oda kokuları, koku makineleri ve hijyen ürünleri üreten Türkiye’nin öncü ve güvenilir markasıdır.